top of page
ania_edited.jpg

Ania o Oddechu:


"Wiele można mówić o efektach, jakie świadomy oddech wnosi do naszego zdrowia, sfery emocjonalnej, psychiki i do życia wogóle, dla mnie jednak przede wszystkim kontakt z oddechem to kontakt ze sobą prawdziwym i możliwość czułego objęcia siebie w prawdzie. "

Ania Jaworowska

TRENER I PRAKTYK ODDECHU TRANSMODALNEGO

https://www.facebook.com/jogaiterapiaoddechem

Praktyk oddechu i medytacji, nauczyciel jogi, psycholog.

 

Holistycznie patrzę na zdrowie człowieka mając na uwadze nie tylko jego zdrowie fizyczne, ale także psychikę, przepływy energetyczne , zależności pomiędzy ciałem, umysłem i Duszą oraz oddech, który według mnie jest niesamowitym łącznikiem wszystkich tych elementów. 

 

Świadomy oddech pomógł mi uporać się z wieloma psychosomatycznymi dolegliwościami, których nabawiłam się w wyniku przewlekłego stresu, a także z dużym kryzysem emocjonalnym w moim życiu i powracającymi stanami depresyjnymi.

Każdego dnia oddech jest moim sposobem na uwalnianie nadmiaru emocji, ale także pomaga mi usłyszeć siebie, swoje potrzeby, dzięki czemu bardziej świadomie dokonuję codziennych wyborów i łatwiej jest mi kroczyć przez życie pozostając w zgodzie ze sobą. 

 

Zależy mi na tym, aby jak najwięcej osób korzystało z wielu korzyści, jakie niesie świadoma pracy z oddechem, dlatego jeśli czujesz, że ta metoda rozwojowa przemawia do Ciebie, zapraszam Cię do kontaktu w sprawie indywidualnej sesji oddechowej.

Mieszkam w Węgorzewie na Mazurach, tu też prowadzę prywatną praktykę psychologiczną, zajęcia jogi i medytacji jako nauczyciel oraz  sesje oddechu transmodalnego.

 

MOCE SPECJANE

Wrażliwie i odważnie. W swoim rytmie. Całościowo.

Napisz do mnie w swojej sprawie.
Zgłoś się na warsztat lub sesję. 
bottom of page