top of page
Magdalena Kołakowska.jpg

 

Nasze funkcje życiowe podtrzymywane są przez oddychanie. Jego znaczenie jest tak oczywiste, że nie podlega żadnej dyskusji. Potrafi czynić cuda, ale my też potrafimy czynić je oddechem. Wystarczy tylko oddać się w ręce praktyka, który poprowadzi Ciebie przez sesje, a sesja doprowadzi do miejsc, które pragniesz odwiedzić i zgłębić, aby życie Twoje poukładało się tak jak Ty tego pragniesz.

Magdalena Kołakowska

TRENER I PRAKTYK ODDECHU TRANSMODALNEGO

http://www.gabinetoddechu.com/

Jestem Praktykiem Oddechu Transmodalnego  przed certyfikacją w Instytucie Oddechu Michała Godlewskiego.

Oddech zaczęłam poznawać jako dziecko poprzez treningi sztuk walki. Dziś w treningach Wu Dang / Tai Chi czy Chi Kungu. Podstawą jest zaufanie do siebie i swojego serca. Siła nasza właśnie tam się mieści i warto od czasu do czasu zajrzeć w tą przestrzeń. 

Zapraszam na indywidualne sesje oddechu w Warszawie lub online... z miłością.

Mam doświadczenie w pracy z ludźmi w sesjach indywidualnych. 
Moja praktyka obejmuje obszary związane z  praktykami kultury wedyjskiej,  podróżami do Indii oraz licznymi kursami rodowymi, Racjonalnej Terapii Zachowań oraz mentoringowymi dla kobiet. 
Jestem Certyfikowanym Praktykiem metody Soul Body Fusion®, Certyfikowanym Channelerem, Certyfikowanym Praktykiem metody Theta Healing®, Recall Healing® oraz Certyfikowanym Praktykiem Hipnozy. 

MOCE SPECJALNE:
Ukojenie duszy
Otwartość serca 
Miłość 

Napisz do mnie w swojej sprawie.
Zgłoś się na warsztat lub sesję. 

Dziękujemy za zgłoszenie!

bottom of page