top of page

Mężczyzna. Twórca społeczności oddechowej. Tancerz.

Wykładowca uniwersytecki w Wyższej Szkole Europejskiej na kierunku „Psychologia rozwoju osobistego i zawodowego”, jak również na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na kierunku „Slow Managment”.


Od 19 lat pracuję z oddechem. Ukończyłem dwa 3 letnie treningi w tym zakresie prowadzone przez dr Joy Manne – autorkę 5 książek w dziedzinie pracy rozwojowo – terapeutycznej i redaktora magazynu „The Healing Breath”, a także Nemi Nath, ówczesnego prezesa International Breathwork Foundation – międzynarodowej organizacji zrzeszającej szkoły pracy z oddechem. Swoje zainteresowanie pracą z człowiekiem pogłębiłem podczas studiów Coachingowych w Erickson College, ukończyłem szkolenie trenerskie Transfoming Communication i NLP z dr Richardem Bolstadem, a także  roczny kurs ustawień systemowych prowadzonych przez Berta Hellingera organizowany przez Polski Instytut Psychoterapii Krótkoterminowej.

Przez wiele lat pracowałem również jako Trener Biznesu prowadząc z suckesem  szkolenia w oparciu o diagnozę organizacji. Wdrażałem również niestandradowe  rozwiązania oparte o rozwój osobisty pracowników czy oddech.

Kocham tańczyć z ludźmi, grać na fortepianie, śpiewać. Bywać w naturze. I działać.

MOJE MOCE SPECJALNE:

Dążenie do Prawdy. Zaangażowanie.
Głębokie wyczucie drugiej osoby

Miłość

SZCZEGÓLNIE INTERESUJE MNIE

Rozwój społeczności oddechowej i profesjonalizacja zawodu Praktyka Oddechu. Mam w sercu Męskie Sprawy - braterstwo, głębokie więzi, docieranie do godności i pełni męskiej siły, serca, ciała i wnoszenie tej prawdy do świata. A także POJEDNANIE. KOBIET I MĘŻCZYZN.

Ścieżka Oddechu jest dla zbliżaniem się do Życia i integrowaniem prawd nim rządzących.


PROWADZĘ:
SESJE INDYWIDUALNE
SESJE DLA LIDERÓW I MENADŻERÓW
SESJE GRUPOWE
SUPERWIZJE DLA PRAKTYKÓW, COACHÓW
WARSZTATY ŚCIEŻKI ODDECHU
TYGODNIOWE TRENINGI

EVENTY PIĘKNO ODDECHU
TRENING BREATHWORKER


Najczęściej pracuję w Krakowie, Warszawie, Poznaniu.

bottom of page