top of page
Ewa Wójcik.jpg

 

O Oddechu:

Jak powiedział Earl Nightingale – „Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie: równie dobrze możesz wykorzystać go najlepiej jak się da, aby osiągnąć swoje marzenia.” Chcę, aby podobne słowa mocno wybrzmiały w odniesieniu do oddechu: I tak oddychasz. Spróbuj od czasu do czasu robić to świadomie. Zatrzymaj się na 3 minuty i zauważ wdech i wydech. Sprawdź. Jaki jest? 

Nic nie możesz na tym stracić. Zyskać – zupełnie nową jakość życia na wielu polach. Ty decydujesz.

Anna Wójcik

TRENER I PRAKTYK ODDECHU TRANSMODALNEGO
 

Powiedzieć,że oddech zmienił moje życie, to... jak nic nie powiedzieć :) Dzięki warsztatom oddechowym, w których wzięłam udział ponad 3 lata temu, dziś jestem w zupełnie innym miejscu. Dziś kiedy się uśmiecham – uśmiecham się naprawdę, kiedy czuje, że chce mi się płakać – robię to, zamiast wstrzymywać oddech i czekać, aż przejdzie. Dziś pozwalam. I właśnie dlatego, że na własnej skórze odczułam dobroczynny wpływ oddechu, zapraszam do wspólnej podróży i odkrywania siebie. 

 

Jestem niezmiennie pełna podziwu dla potencjału, jaki każde z nas ma w sobie i ogromną radość sprawia mi towarzyszenie ludziom w momentach, kiedy odnajdują w sobie moc, prawdę. Kiedy – czasami pierwszy raz w życiu- tak naprawdę zauważają siebie, dają sobie przestrzeń aby być, zaistnieć. W dzisiejszym, często zabieganym świecie, ta chwila zatrzymania i zwrócenia się do samego/samej siebie jest w moim odczuciu cudownym prezentem, który każde z nas może sobie podarować. 

 

Prywatnie jestem szczęśliwą kobietą, partnerką, spełniam marzenia i sięgam po to, co kiedyś wydawało mi się odległe i nierealne. Poza tym, że oddycham :) i sprawia mi to ogromną radość, korzystam ze swojego dominującego języka miłości jakim jest dotyk, podczas wykonywania rytuału Lomi Lomi Nui, a także zajmuje się terapią manualną Access Bars. 

Prowadzę sesje indywidualne, sesje grupowe oraz warsztaty. Pracuje stacjonarnie w Poznaniu, czasami w okolicach Katowic i on-line. 

 

Moce specjalne:

Łagodność

Głęboka obecność

I... poczucie humoru:)

Napisz do mnie w swojej sprawie.
Zgłoś się na warsztat lub sesję. 

Dziękujemy za zgłoszenie!

bottom of page