top of page
70211018_1311504542362803_73227375625633

 

DOBRO O ODDECHU:
 

Lubię mówić o oddechu, jak o specjalnym lustrze, w którym możesz zobaczyć siebie po zamknięciu oczu.

To, jaki masz teraz oddech oraz w jakim tempie i objętości oddychasz, ukazuje Twój obecny stan wewnętrzny. Oddech pokazuje, co się dzieje z Twoimi emocjami i uczuciami.

Do czego Ci się może przydać taka wiedza?

 

Gdy w Twoim ciele toczy się infekcja, uderzysz się lub coś złamiesz, błyskawicznie otrzymasz wyraźny sygnał od mózgu. Ból lub inne objawy są informacją z ciała, że musisz się tym zająć – podjąć leczenie lub jakoś się o ciało zatroszczyć. Jednak z uczuciami jest inaczej. Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy z tego, co się z nimi dzieje, dając się pochłonąć codziennym sprawom i troskom. A przecież nie da się ich wyłączyć i nagromadzone w końcu dadzą o sobie znać przy pomocy poważniejszych powikłań. Bez bieżącej wiedzy o tym, co nam doskwiera, zwyczajnie nie wiemy, że trzeba się czymś zająć.

Dobrosław Mysłowski
 

TRENER I PRAKTYK ODDECHU TRANSMODALNEGO

www.StudioOddechu.pl
 

O praktykach oddechowych nie tylko mówię, ale przede wszystkim stosuję je w codziennym życiu. Poszukuję też nowych metod pracy rozwojowej, sprawdzając ich skuteczność najpierw na sobie. Wierzę, że gdy sam czegoś doświadczam, lepiej rozumiem, z czym się mierzysz i potrafię pełniej wesprzeć Twoją pracę.
 

Poza pracą z oddechem jestem copywriterem, komponuję, gram muzykę i wychowuję rezolutną córkę. Udzielam też lekcji gry na pianinie dla dorosłych.

Wolę coś robić, zamiast o tym opowiadać, a Oddech pomaga mi o tym pamiętać.

Co jakiś czas otwieram szufladę z pomysłami, wyciągam jeden z nich i spełniam kawałek swojej paczki marzeń, dorzucając przy okazji z dziesięć nowych.

MOCE SPECJALNE:
Wrażliwość człowiecza i muzyczna

Słowotworzenie

Czuła obecność w procesie
 

Napisz do mnie w swojej sprawie.
Zgłoś się na warsztat lub sesję. 

Dziękujemy za zgłoszenie!

bottom of page