top of page

AKTYWACJA CIAŁA DUSZY. WARSZAWA.

Zapraszam na 5 godzinne spotkanie podczas, którego będziemy doświadczali aktywacji Duszy i jej ucieleśniania, z jednoczesną integracją pamięci i pozostałości raniących wydarzeń w ciele fizycznym i energetycznym. Warszawa.

Nie prowadzimy sprzedaży biletów
Zobacz inne wydarzenia
AKTYWACJA CIAŁA DUSZY. WARSZAWA.
AKTYWACJA CIAŁA DUSZY. WARSZAWA.

Czas i lokalizacja

02 cze 2024, 11:30 – 16:30

Warszawa, Balladyny 3C, 02-553 Warszawa, Polska

O wydarzeniu

Zapraszam na 5 godzinne spotkanie podczas, którego będziemy doświadczali aktywacji Duszy i jej ucieleśniania, z jednoczesną integracją pamięci i pozostałości raniących wydarzeń w ciele fizycznym i energetycznym.

Będziemy pracować bezpiecznie - w oparciu o zasoby ciała i układu nerwowego, ale także w Świętej Przestrzeni.

Nasze ciała fizyczne będą naszym domem i naszą ziemią. Nasz Oddech będzie inicjującym Szamanem, powietrze najstarszym Duchem, z którego wyłonił się kosmos, łzy wodą oczyszczenia. W tej alchemii żywiołów rozpalanej ogniem oddechu będziemy poszerzać naszą świadomość, aby objąć Ciało Duszy. Tę warstwę ja, która ma połączenie ze Źródłem.

Wierzę, że Człowiek ma wybór. Ma wybór czym żyje. Choć czasem dokonanie tego wyboru jest trudne, to jest on możliwy. Potrzebujemy być w ruchu do życia i czasem ten ruch oznacza, że jakaś część nas będzie odchodzić. Przez zimę do wiosny, przez śmierć do życia. Przez traumę - lęk, ból, wstyd, smutek, które wywołują w Nas czasem wściekłość, a czasem nienawiść do miłości. Możesz doświadczyć ekstatycznej siły życia silniejszej niż Twoja historia osobista. Niż to co pozostało po tym, co Ci się przydarzyło. Zapraszam.

Pracujemy metodą Breathflow(R) - sesją oddechu, w której Oddech, Odczuwanie, Kochanie prowadzą do Integracji - większej pełni, poczucia siebie, spoistości.

Istnieje szansa na dożycie zatrzymanych w oddechu i ciele uczuć, zintegrowanie ładunków bolesnych sytuacji, rozblokowanie ciała, przepływ energii, ucieleśnienie i polaczenie z Duszą.

GDZIE JEST DUSZA?

 Tak naprawdę Dusza Nas nie opuszcza. To my czasem odcinamy się od duszy w trudnych wydarzeniach życiowych albo poprzez pewne nawyki i zachowania. Nasze ciało jest zanurzone w Duszy. W praktyce oddechu uwrażliwiamy ciało i świadomość na to połączenie.

Im więcej zintegrowaliśmy, tym większy mamy dostęp do duszy. I tym bardziej możemy w fizyczności zasymilować energię naszej Duszy i wszechobecnego Ducha Życia.

Wówczas jesteśmy zestrojeni ze światem i wypełniamy w nim naszą rolę. Możliwości wzrostu i rozkwitu są nieograniczone.

Co, jeśliby zasymilować Niewinność, Drogocenność, Piękno, Prostotę, Zachwyt, Pokój, Wybaczenie, Świętość, Radość, Promienność, Ciszę, Powagę, Roztropność, Łagodność, Moc, Zjednoczenie, Pojednanie, Głębię, Pogodę Ducha, Odwagę, Siłę, Waleczność, Dzikość, Skupienie, Piękno i jeszcze więcej…

Co, jeśliby ucieleśnić te jakości i pozwolić im na większą ekspresję. Kim byłbyś?

CENA: EKONOMIA DARU Konieczna jest wpłata rezerwującej zaliczki 80 pln przy użyciu linku. Możesz wpłacić więcej od razu. Możesz po odbytym warsztacie zostawić równowartość Twojego doświadczenia. To nie jest za darmo. Tyle ile czujesz, ze jest właściwe i możliwe dla Ciebie. Zaufam Ci.

MIEJSCE TU ITERAZ WARSZWA ul. BALLADYNY 3c

Po kliknięciu RSVP dostaniesz maila z linkiem do wpłaty zadatku rezerwacyjnego.

Michał Godlewski

Założyciel Instytutu Oddechu, autor metody Oddech Transmodalny, książki Inteligencja Oddechu i twórca społeczności oddechowej. Od 20 lat prowadzi warsztaty oddechowe i treningi rozwojowe, w których wzięły tysiące uczestników. w tym Trening Profesjonalnych Praktyków Oddechu i Zgromadzenia Mężczyzn, na których doświadczamy kręgu, sesji oddechu, ceremonii, tańca i inicjacji.

Także tancerz, kompozytor, wydawca, biznesmen. Prywatnie ceni sobie głębokie, długoletnie więzi i za swój sukces uważa tworzenie dobrego związku.

Więcej o Michale i jego pracy znajdziecie tu:

WWW: www.InstytutOddechu.com WWW: www.InteligencjaOddechu.pl

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page