top of page

CEREMONIA UZDRAWIANIA ZWIĄZKÓW. MANDALA ŻYCIA W SESJI ODDECHU.

3,5 godzinna podróż poprzez nasze związki z innymi i nasz związek ze sobą. W oddechu i spotkaniu odnajdziesz swoje fragmenty i uzdrowisz dawne zranienia, żeby wypełnić się i otworzyć na nowy poziom związku ze sobą i wszystkich Twoich związków. Będzie pięknie. Michał

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
CEREMONIA UZDRAWIANIA ZWIĄZKÓW. MANDALA ŻYCIA W SESJI ODDECHU.
CEREMONIA UZDRAWIANIA ZWIĄZKÓW. MANDALA ŻYCIA W SESJI ODDECHU.

Czas i lokalizacja

24 cze 2023, 14:30 – 18:00

Warszawa, plac Defilad 1, 00-901 Warszawa, Polska

Goście

O wydarzeniu

Piękna i znacząca praca wewnętrzna na poziomie serca i układu nerwowego.

Będziemy leczyć i otwierać pierwsze i regulować drugie, żeby nie wnosić swoich starych ran do nowych relacji i pozwolić im na potoczenie się w nowej dynamice. Wszyscy, których spotykamy są częścią nas samych, a więc będzie to proces uzdrowienia również relacji ze sobą. 

 

Sobota, 24 czerwca o godzinie 14.30 Obowiązują zapisy.  Koszt 120 -290 zł. 

MIEJSCE:

Pałacu Kultury i Nauki na sali Mała Warszawska (Milonga Warszawska Studio). Wejście przy bramie wjazdowej od strony ul. Emilii Plater (patrząc na Pałac Kultury z ulicy to są bramy po lewej stronie od Sali Kongresowej). Trzeba dojść do lewej bramy i w niej będą drzwi, II piętro.

☝️   Dlaczego warto? Praca  w sesji oddechu przynosi zmianę w przeżywaniu określonego obszaru życia. W odpowiedzi na poszerzenie świadomości, głęboką zmianę w myślach, emocjach, przekonaniach i napięciach ciała zmienia się również to, co spotyka Cię w życiu. 

Sednem pracy z oddechem jest neutralizowanie ograniczeń i niepotrzebnego cierpienia, poszerzanie współczucia i osiąganie swojego pełnego, ludzkiego potencjału i radości z życia. 

👉  Jak się przygotować? Ubierz się wygodnie. Dobrze, jeśli nie spożywasz posiłku godzinę przed sesją.  

SESJĘ PROWADZI MICHAŁ GODLEWSKI.

Słowa, których nie powiedzieliśmy lub nie usłyszeliśmy czasem zostawiaja nas w energetycznym i tkankowym utknięciu relacyjnym - będziemy dokańczać i otwierać, wyrażać i uwalniać. Żeby wrócić do potencjału miłości.

W momentach wglądu w sesji oddechu często rozumiemy, że nasze doświadczenie było konieczne, żeby nauczyć się czegoś konkretnego w naszej podróży przez życie, że sami sobie je stworzyliśmy, żeby móc pójść dalej, a Ci którzy wzięli udział we współtworzeniu trudnej sytuacji przyczyniają się do naszego wzrostu. Dzieje się to najczęściej, kiedy otwieramy w sesji nasze serce i uzyskujemy dostęp do wglądu duchowego.

Z perspektywy duchowej mamy umowę z tymi Duszami. To są Ci, którzy kochają nas tak bardzo - nasze ciało, nasze zdrowie, nasi partnerzy, rodzina, przyjaciele - którzy są gotowi towarzyszyć nam w ewolucji przysparzając nam trudności.

Z tej perspektywy pojawia się wdzięczność za wszystko i wszystkich w naszym życiu. Jesteśmy z powrotem w miłości. Po tym mogę zawsze poznać progres w drodze duchowej.

I uwaga, żeby pojawiła się prawdziwa zgoda, wdzięczność i miłość, które uwalniają z uwikłań nas samych i innych - potrzebujemy często poczuć złość, nienawiść, wściekłość, morderczość, rozczarowanie, zranienie, smutek, rozpacz, bezbronność i bezradność i dać im pełne prawo do zaistnienia. 

Wszystkie są wyrazem cyklu energii życia dążącej do przepływu. 

Wszystkie są przejawianiem świętości kręgu życia, gdzie zachodzą procesy początku, wzrostu, pełni, umierania, ciszy i odrodzenia. Zatrzymywanie życia jest niemożliwe, choć możliwe jest tłumienie uczuć i pakowanie ich w tkankę naszego ciała.

Bez przeżycia pełni, nasza zgoda i wybaczenie są pozorne, a i sprawy w naszym życiu nie zmieniają się. Zmieniają się ludzie, a dynamika relacyjna pozostaje ta sama.

Nakładając czasem maskę wdzięczności i wymuszając na sobie miłość w imię duchowej koncepcji dokonujemy tylko stłumienia naszego żalu, że sprawy nie potoczyły się zgodnie z naszym wyobrażeniem. Jest to i duchowy bypass, i przemoc na sobie.

Żeby otworzyć prawdziwie serce i powrócić do pełnego przepływu życia poczujemy prawdziwie poczuć wszystko i po drugiej stronie tego znajdziemy prawdziwy pokój ze sobą, z nimi, z życiem. Wewnętrzne Pojednanie.

To jest droga wewnętrznej ewolucji duchowej, która toczy się we własnym rytmie i zawsze podąża ku dobremu zakończeniu, jeśli tylko uczciwie pozwolimy procesowi się potoczyć. Nie możemy być sprytniejsi od siebie samych i przeskoczyć niektórych etapów, ale również możemy być współczujący dla siebie w tym procesie duchowej podróży i uzyskać wsparcie i opiekę od siebie i od innych.

To właśnie dzieje się podczas sesji lub warsztatów oddechu. Co więcej dzieje się to samoistnie i organicznie. Świadomość ewolucji - inteligencja życia prowadzi nas do naturalnego wzrostu. Naszym zadaniem jest po prostu jej na to pozwolić.

A zadaniem Praktyka Oddechu jest pomóc Ci w tym.

W tym dla Ciebie w niedzielę będę.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page