top of page

DNI OTWARTE. SESJE ODDECHU TRANSMODALNEGO.

Twój Czas na Oddech. To 2 godziny przeznaczone na Twoje ważne życiowe sprawy, relaks lub rozwój. Na Ciebie. Mamy 60 miejsc Ekonomii Daru - płacisz, ile uznasz/możesz. Poprosimy o opłatę rezerwacyjna 50 pln - cena gabinetu.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
DNI OTWARTE. SESJE ODDECHU TRANSMODALNEGO.
DNI OTWARTE. SESJE ODDECHU TRANSMODALNEGO.

Czas i lokalizacja

25 lis 2022, 14:00 – 27 lis 2022, 13:30

HOTEL REJTAN WARSZAWA, Tadeusza Rejtana 6, 02-516 Warszawa, Polska

Goście

O wydarzeniu

Zapraszamy Cię na Dni Otwarte Instytutu Oddechu podczas, których możesz skorzystać z indywidualnej sesji oddechu transmodalnego w cenie gabinetu 50 pln.

Sesja trwa 2 godziny.

Mamy następujące terminy

25.11 Piątek

14.00-16.00

16.30-18.30

19.00-21.00

26.11 Sobota

12.00-14.00

14.30-16.30

17.00-19.00

19.30-21.30

27.11 Niedziela

9.00 - 11.00

11.30 - 13.30

Po zapisaniu się dostaniesz link do płatności rezerwującej 50 pln - to cena gabinetu. Po opłacie Twoje miejsce na sesje będzie zarezerwowane. Po sesji będziesz mógł wrzucić do pudełka w recepcji dowolną kwotę, ale nie ma takiej konieczności.

Jeśli chcesz wziąć udział w sesji oddechu transmodalnego, a któryś powyższych terminów jest dla Ciebie niemożliwy, a - napisz, który to termin w zgłoszeniu.

Na dwa tygodnie przed wydarzeniem skontaktuje się z Tobą Twój Praktyk Oddechu i poda Ci termin sesji, jak również prześlę ankietę do wypełnienia. Będziesz mógł/mogła porozmawiać z Praktykiem Oddechu przez telefon, żeby zadać pytania o sesję i o to jak się przygotować.

To dwugodzinne spotkanie z Praktykiem Oddechu w przestrzeni, która dedykowana jest Twoim ważnym życiowym sprawom. Pojedyńcze sesje służą pracy z Twoimi najważniejszymi sprawami z danego momentu w życiu.

Każda pojedyncza sesja może przynieść znaczącą zmianę. Najczęsciej czujemy więcej swobody w ciele i uczuciach, oraz mamy większą klarowność co dalej w danej sprawie.

Tematy na sesje obejmują relację ze sobą, napięcię i lęk, nadmiar stresu, zwiększanie miłości do siebie, zwiększanie samoświadomości, doświadczenia duchowe,  pieniądze i biznes, energię życiową   i flow, twórczość, relacje, związki i seks, rozstania, żałobę, kryzysy, poszukiwanie wizji życia, wyzwolenie z ograniczających sposobów życia, trudne doświadczenia z dzieciństwa, depresja, uzależnienia, poszukiwanie duszy i sensu istnienia. Czytaj więcej na BLOGU.

Kliknij na napis, że przeczytać artykuł:

PO CO CI ODDECH

CO DAJE I JAK DZIAŁA SESJA ODDECHU

Podczas sesji Praktyk Oddechu przeprowadza z Tobą rozmowę i określa jaki rodzaj sesji oddechu byłby właściwy. Czasem, żeby osiągnąć zamierzony efekt potrzebujemy wzmocnić się najpierw i dotrzeć do swoich zasobów, a także poszerzyć swiadomość emocjonalną i cielesną, żeby stworzyć warunki do pracy z określonym tematem.

Podczas sesji siedzisz lub leżysz na łóżku do sesji. Oczy pozostają otwarte lub zamknięte. Praktyk czuwa na Twoim oddechem i procesem samouzdrowienia poprzez oddech, zadaje pytania pogłębiające proces, pracuje z oddechem lub ciałem za Twoją zgodą. Czasem sesji towarzyszy muzyka. Podczas sesji energia uruchomiona poprzez akcelerowane oddychanie i zmianę nawykowej trakcji oddechu powoduje doświadczenia uwolnienia emocjonalnego, rozblokowania napięć ficzynych, odzyskania energii życiowej, jak również wgląd w siebie.

Sesja kończy się krótką rozmową o doświadczeniu. Wiele osób, które z nami pracują mówi, że probowało wielu metod i w oddechu znajdują mocny efekt działania.

Kwestionariusz przesłany przez Praktyka Oddechu będzie obejmował pytania o dotychczasowe doświadczenia terapeutyczne i rozwojowe, stan zdrowia, przyjmowane leki, historię leczenia psychiatrycznego - potrzebujemy wiedzieć to, żeby oszacować przydatność i adekwatność terapii oddechem, a także będziemy pytać o intencję na sesję.

Zapraszamy.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page