top of page

MĘSKI DZIEŃ. ODDECH I ENERGIA MĘŻCZYZNY. WARSZAWA

Dla Mężczyzn. Z potrzeby wspólnoty. Z tęsknoty za zdrowym byciem razem. We wszystkim co dla Nas ważne. Z Serca. Dobry wspólny czas w oddechu, pracy z ciałem i energią i wzorcami męskości.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
MĘSKI DZIEŃ. ODDECH I ENERGIA MĘŻCZYZNY. WARSZAWA
MĘSKI DZIEŃ. ODDECH I ENERGIA MĘŻCZYZNY. WARSZAWA

Czas i lokalizacja

23 kwi 2022, 10:00 – 19:00 CEST

Warszawa, plac Defilad 1, 00-901 Warszawa, Polska

Goście

O wydarzeniu

ODDECH I DUSZA MĘŻCZYZNY

Oddech dla Mężczyzn

Z potrzeby wspólnoty. Z tęsknoty za zdrowym byciem razem. We wszystkim co dla Nas ważne. Z Serca.

Bycie mężczyzną jest podróżą. Jest ekstra, jest okropnie. Jest jak jest.

Nie powiem, że wiemy, jak być prawdziwym mężczyzną, bo nie umiemy tego lepiej od nikogo. I nie jesteśm pewny co to w ogóle znaczy. Ale wiem, że można być mężczyzną prawdziwym. I można znajdywać te swoją Prawdę i Energię po swojemu. Nie ma jednej dobrej drogi. Każdy z Nas jest inny.

Dlaczego dzielimy się oddechem? 

Bo oddech to fundament życia. Im jest swobodniejszy, tym łatwiej płynie w nas energia. Więcej w nas emocji, pasji i chęci działania. Więcej odczuwamy, bardziej się angażujemy, pełniej żyjemy. Mamy lepszy i swobodniejszy kontakt z samym sobą i z innymi ludźmi. Chce nam się czerpać z życia pełnymi garściami.

Jako mężczyźni często szukamy dostępu do tej życiowej energii. To dzięki niej możemy budować i tworzyć, dzięki niej możemy sięgać i zdobywać, dzięki niej możemy wyznaczać i chronić swoje terytorium. Dzięki tej mocy możemy penetrować świat, odkrywać swoją pasję i realizować swoją życiową misję. I z tego miejsca, ze swojego pełnego energii rdzenia, możemy prawdziwie i szczerze otwierać się na innych ludzi, dzieląc się z nimi swoimi najlepszymi darami.

Poszukiwanie tej męskiej energii to droga. Dla każdego z nas inna. A jednocześnie w jakiś sposób wspólna.

Często kroczymy nią w osamotnieniu. Zmagamy się ze swoimi poszukiwaniami, rozterkami i wątpliwościami w samotności. Pełni obaw przed byciem zobaczonym, zdemaskowanym i odrzuconym przez innych mężczyzn -przeżywających dokładnie te same obawy co my. Chowamy swoje uczucia, swoje cierpienie, swoje zranienia - trwając w starym przekonaniu, że trzeba być silnym albo zginąć. Dlatego też znacznie częściej niż kobiety popełniamy samobójstwa. Umieramy na zawały serca. Chorujemy na nadciśnienie.

Potrzebujemy to przekroczyć. Poczuć się bezpiecznie w swoim gronie. Odpuścić wewnętrzną presję, żeby dobrze wypaść. Rozluźnić zbroję, otworzyć się i zaufać. Odzyskać siebie, swoje ciała, swoje poczucie męskości, braterstwa i przyjaźni. Wysłuchać swoich historii.

Potrzebujemy na nowo odkryć zdolność do odczuwania emocji. Do bycia dzikimi i wkurwionym, do bycia zranionym. Do bycia przestraszonym, do bycia wielkim. Do bycia razem, do bliskości i do przytulenia. Do troski, do tęsknoty i do kochania.

W PROGRAMIE:

1. Męskie Sprawy - dzielenie się tym co ważne i aktualne

2. Dobre wzorce męskości - co nas łączy?

2. Ciało i Energia Mężczyzny - praca z ruchem, odreagowaniem i uwolnieniem energii.

3. Oddech i ruch - praktyki otwierające przepływ życia.

4. Wspólnota - bycie razem w męskim gronie.

Zapraszamy Mężczyzn każdego statutsu finansowego, zawodu, wzrostu, stylu życia, koloru i orientacji seksualnej. Po Siebie. Po Oddech. Po Energię. Po Wspólnotę. Wspólny Czas.

ZGROMADZENIE odbywa się w Warszawie w Pałacu Kultury i Nauki na sali Mała Warszawska (Milonga Warszawska Studio). Wejście przy bramie wjazdowej od strony ul. Emilii Plater (patrząc na Pałac Kultury z ulicy to są bramy po lewej stronie od Sali Kongresowej). Trzeba dojść do lewej bramy i w niej będą drzwi, II piętro.

========

Cena: 290 pln

Jeśli kwota przekracza na dziś to, co komfortowe, a chcesz być z Nami pisz! Ogarniemy temat.

MICHAŁ GODLEWSKI

Zwołujący Męski Krąg po raz 9 i po raz 4 w Duchu Świętych Męskich spotkań - tak ja nauczyłem się tego od dr.Davida Thomsona. Założyłem Instytut Oddechu i jestem autorem książki Inteligencja Oddechu.

Co jeszcze?

Mężczyzna. Twórca społeczności oddechowej. Tancerz.

Wykładowca uniwersytecki w Wyższej Szkole Europejskiej na kierunku „Psychologia rozwoju osobistego i zawodowego”, jak również na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na kierunku „Slow Managment”.

Przez wiele lat pracowałem również jako Trener Biznesu prowadząc z suckesem  szkolenia w oparciu o diagnozę organizacji. Wdrażałem również niestandradowe rozwiązania z tego zakresu. 

Kocham tańczyć z ludźmi, grać na fortepianie, śpiewać. Bywać w naturze. I działać.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page