top of page

MOC ODDECHU)

ZADBAJ O SIEBIE ODDECHEM! 28-29 września Wrocław Naucz się podstawowych i niezbędnych umiejętności oddechowych, które pozwolą Ci pozyskiwać energię, regulować emocje, zarządzać stresem, podejmować dobre decyzje, budować siłę energetyczną i mocne nastawienie mentalne.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
MOC ODDECHU)
MOC ODDECHU)

Czas i lokalizacja

05 paź 2019, 19:00 – 06 paź 2019, 23:00

Kraków,Warszawa,Poznań, Katowice

O wydarzeniu

Flagowy warsztat wprowadzający do praktyki oddechu. Jest bezpiecznym, rzeczowym i mocnym wdrożeniem oddechu w codzienność dla lepszego zdrowia, samopoczucia, budowania odporności na stres, dbania o własne potrzeby, rozwiajania inteligencji emocjonalnej, zawiera szereg praktyk, które wzmocnią Cię na codzień radzeniu sobie życiem i cieszeniu się nim bardziej. Pozwalają na zbudowanie solidnych podstaw do głębokiej pracy z oddechem. Podczas warsztatu prezentujemy również oddech jako mechanizm uzdrawiający psychikę i ciało w autorskiej metodzie BREATHFLOW (R). Są to krótkie, łagodne sesje, które możesz praktykować w domu. Doświadczyliśmy, że te sesję bywają niezwykle mocnym procesem połączenia z tym, co jest dla Nas najważniejsze w danym momencie życia: przynoszą uzdrowienie, a czasem doświadczenie Duszy. Warsztat opiera się o system opisany w książce „INTELIGENCJA ODDECHU. 7 praktyk wytchnienia, natchnienia i mocy Duszy, w czasach zajętości, obojętności i wypalenia.” Niektóre procesy wykraczają poza praktyki opisane w książce - ponieważ wiemy, że potrzebne jest do nich profesjonalne wsparcie.     

METODA PRACY  Warsztat opiera się na Twoim doświadczaniu oddechu. Kiedy go prowadzimy zapewniamy niezbędną wiedzę teoretyczną w postaci mini-wykładów, demonstrujemy ćwiczenia, dzielimy się rezultatami w grupie, odpowiadamy na pytania, zastanawiamy się razem jak praktyka oddechu może pomóc w naszym życiu. Niektóre ćwiczenia wykonujemy w parach lub grupach - wiemy jak silnie działa wsparcie innych ludzi. Dzięki temu budujemy pozytywną społeczność. Często ludzie po warsztatach oddechowych wracają dla samej atmosfery i przyjaźni. 

FORMA WARSZTATU 1 lub 2 dni

Jeśli 

MATERIAŁY

Na warsztacie możesz zakupić książkę Inteligencja Oddechu wraz zeszytem ćwiczeń i dostępem do 23 wideoinstruktarzy oddechowych

DODATKOWE WSPARCIE

Każdy uczestnik może skorzystać z dodatkowej sesji z prowadzącym trenerem raz w tygodniu przez 30 min.    WSPARCIE PO WARSZTACIE  Grupa Miłośników Oddechu. Książka. Sesje w grupie. Konsultacje. Wyjazdy.      

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page