top of page

NOWY POCZĄTEK. WIZJA ŻYCIA.

ZAPRASZAM NA 12 spotkań, które przygotują Cię do Otwarcia Przestrzeni Życia w Przepływie i zrealizowania swojej Wizji od roku 2023. To coroczna inicjatywa, która przygotowuje nas do kolejnego roku. ŻyjMY TERAZ.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
NOWY POCZĄTEK. WIZJA ŻYCIA.
NOWY POCZĄTEK. WIZJA ŻYCIA.

Czas i lokalizacja

01 sty 2022, 18:00 – 11 sty 2022, 17:00

Wydarzenie on-line

Goście

O wydarzeniu

NOWY POCZĄTEK. WIZJA ŻYCIA - on-line!

ZAPRASZAM NA 12 spotkań, które przygotują Cię do otwarcia Przestrzeni Życia i zrealizowania swojej Wizji w roku 2023. Jesteśmy bezkresną świadomością, która pragnie wyrazić się w świecie. Wyśnić Sen na Ziemi. Zamanifestować Cuda. Spełnić swoje marzenie, z którym tu przyszliśmy.

Z jednej strony możemy poszerzyć się tak, aby po prostu przyjąć wszystko, co Życie przynosi, z drugiej strony tak, aby sprowadzić na Ziemię, to co rodzi się w naszej świadomości. Te spotkania dotyczą tej drugiej przestrzeni. 

W oparciu o napisany przez mnie KONCEPT ODDECHU   https://inteligencjaoddechu.pl/koncept-oddechu/

Można te ćwiczenia zrobić posiadając oddechowy planner lub nie - można je zrobić po prostu z własnym notatnikiem.

Można je robić bezpośrednio ze mną lub odsłuchiwać w wybranym czasie.

Będąc w dostrojeniu do Siebie i przepływie w świecie zewnętrznym:

1. Tworzę społeczność MIŁOŚNIKÓW ODDECHU, która się lubi, odkrywa i wspiera. Wracamy do niej z ochoty i potrzeby bycia razem. To jest coś, co uznaję za największy sukces. Zaufanie, miłość, wspólnotę, w której ewoluujemy. Kocham, że mogę dzielić się Ścieżką Oddechu.

2. W wieku lat 40 zrealizowałem swoje marzenie i zaśpiewałem godzinny koncert dla 80 osobowej publiczności bez wcześniejszych doświadczeń wokalnych. Powtórzyłem ten wyczyn przy przypadkowej publiczności w restauracji, gdzie po każdej piosence dostawałem brawa. I trzeci raz w tym roku - tym razem śpiewając i grając na pianinie swoje kompozycje. Jest to niezapomniane wydarzenie dzielenia się z ludźmi wnętrzem, które mało co mnie w tym życiu nie ominęło. 

3.Stworzyłem dobrze prosperujący biznes z tego, co ma dla mnie największy sens i przynosi dobro ludziom. 

Umiem odpoczywać i robić przerwy - każdego roku się w tym rozćwiczam :) Porzuciłem przepracowanie na rzecz zrównoważonego zaangażowania, które daje radość,  choć czasem daje trudność. To normalne.

4. Napisałem i wydałem samodzielnie książkę, którą własną dystrybucją sprzedałem w ilości 3000 egzemplarzy.

4. Wystąpiłem w TVN, PYTANIU NA ŚNIADANIE, udzieliłem wywiadu o oddychaniu w Vouge, Twoim Stylu, Wysokich Obcasach, Radiowej 4, Chilli Zet. Stałem się bohaterem ksiażki Anety Pondo MOCNE ROZMOWY. Współpracuję z czasopismem Charaktery.

5. Prowadzę trening dla Praktyków Oddechu na który przyjeżdżali uczestnicy z USA, AUSTRALII, FRANCJI I HOLANDII. Kocham rosnące plemię oddechowe i profesjonalizacje zawodu.

6. Zadbałłem o Siebie fizycznie i schudłem trwale 8 kilogramów:

Przestałem jeść cukier, mięso, gluten, nabiał i mi ich nie brakuje.

W każdym tygodniu ćwiczę - jogę, chodzę na siłownię i masaż.

7. Siedzę czasem i nic nie robię ciesząc się po prostu byciem.

W świecie wewnętrznym - nieustająco pogłębiam moje oddanie drodze. Wychodzę z powtarzających się schematów w różnych obszarach, doświadczam zjawisk duchowych.

Nie czyni mnie to jakoś lepszym człowiekiem od innych ludzi i nie tak o tym myślę. Wiem, że umiem poddać się realizacji tego, co do mnie przychodzi i co potem sobie zaplanuję i co może ważniejsze, umiem być z tego zadowolonym. Łatwiej mi rozpalać ogień do działania na rzecz mojego życia, kiedy codziennie dostrajam się do Siebie i Ducha. Wsłuchuję w ciszę oddechu, z której w moim umyśle pojawiają się zapowiedzi i obrazy przyszłych kroków. Od tego zawsze będziemy zaczynać każde nasze spotkanie.

Do tego zapraszam.

JAK?

Od 31 grudnia będę zamieszczał ćwiczenie, które pomoże Ci wyłonić Wizję swojego życia na najbliższy rok. Przez 12 dni poznasz sprawdzone sposoby na dookreślenie Twojego życiowego kierunku w najbliższym roku, a także wyłonisz swoje cele na pierwszy miesiąc.

W ZAMKNIĘTEJ GRUPIE NA MOJEJ STRONIE INTERNETOWEJ WWW.INSTYTUTODDECHU.COM

CENA: 290 pln - 390 - 590 - 790 pln (29 -79 pln za jedno spotkanie :) Do wyboru (program jest taki sam dla wszystkich po prostu uwzględniam różne możliwości finansowe!). Możesz wpłacić 190 pln na początek i dopłacić w trakcie.

10% dochodu przekazuję na Dom Małego Dziecka im.Jana Brzechwy w KRAKOWIE  

 NAGRANIA BĘDĄ DOSTĘPNE DO KOŃCA ROKU 2023.

PROGRAM. KAŻDY LIVE BĘDZIE O 17.00  z wyjątkiem pierwszych dwóch, które będą o godzinie 18.00. Będę się łączył z Wami z Tajlandii :)

DZIEŃ 1 (formuła otwarta 31 grudnia w grupie INTELIGENCJA ODDECHU na facebooku)

Linia Życia - podsumowanie mijającego roku i kumulacja zasobów i doświadczeń.

DZIEŃ 2 ((formuła otwarta 1 stycznia w grupie INTELIGENCJA ODDECHU)

Medytacja otwierająca na NOWE ŻYCIE

2 stycznia

MARZENIA - bezkres świadomości i jej przekazy

3 stycznia

TWOJE ZASOBY ŻYCIOWEJ ENERGII

4 stycznia

PRZEPŁYWY ŻYCIA I PRZYJEMNOŚĆ. Co mnie karmi!

5 stycznia

WIZJA ŻYCIA ZA 10 LAT - ruch do przodu

 7 stycznia

PROJEKT ŻYCIE. JAK ZACZĄĆ?

PUNKT SIŁY NAPĘDOWEJ 

8 stycznia

MOCNE CELE - ustawienie celu w sposób neurologicznie korzystny i zapewniający realizację

10 stycznia

DROGA DO CELU - Konstelacja przyszłości 

11 stycznia

POKONYWANIE PRZESZKÓD - jak sobie radzić na codzień

CODZIENNA PRAKTYKA

12 stycznia

SESJA UCIELEŚNIENIE WIZJI!

Po kliknięciu zapisz się.   Dostaniesz maila z linkiem do bramki płatniczej i dostaniesz dalsze instrukcje. Twój dostęp do filmów i grup zostanie odblokowany po dokonaniu wpłaty.  

Instrukcja dostępu 

Dla osób, które już wykupiły dostęp do NOWY POCZĄTEK.WIZJA ŻYCIA

 Zaloguj się na stronie www.InstytutOddechu.com 

2. Po zalogowaniu rozwiń swoje menu i kliknąć NOWY POCZĄTEK, a potem kliknąć flim on-line. Jeśli nie jesteś zalogowany albo zalogowana, to zobaczysz ekran z prośbą o rejestrację lub zalogowanie. Kliknij Zaloguj się i gotowe.   

Jeżeli nie uzyskasz dostępu natychmiast - zachowaj spokój :) Na pewno zdążymy z aktywacją Twojego dostępu przed samym wydarzeniem :) Dostęp do wydarzenia jest możliwy tylko po zalogowaniu na konto na stronie instytutoddechu.com. Jeśli pomimo posiadania konta i dokonania wpłaty nie masz dostępu do zawartości na stronie to pisz na it@asan.edu.pl podając imię i nazwisko oraz adres email, którym logujesz się na swoje konto na instytutoddechu.com, w szczególnie pilnych wypadkach możesz dzwonić na +48780160630

PROBLEMY Z DOSTĘPEM - TYLKO I WYŁĄCZNIE PO WYŻEJ WYMIENIONYM MAILEM lub TELEFONEM.

Pisanie w inne miejsca pozostawi sprawę niezaadresowaną.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page