top of page

NOWY ROK.MOCNY POCZĄTEK! DreamFlow.

ZAPRASZAM NA 12 spotkań, które przygotują Cię do Otwarcia Przestrzeni Życia w Przepływie i zrealizowania swojej Wizji w roku 2022. Jesteśmy bezkresną świadomością, która pragnie wyrazić się w świecie. Wyśnić Sen na Ziemi. Zamanifestować Cuda. ŻyjMY TERAZ.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
NOWY ROK.MOCNY POCZĄTEK! DreamFlow.
NOWY ROK.MOCNY POCZĄTEK! DreamFlow.

Czas i lokalizacja

01 sty 2021, 20:00 – 23 sty 2021, 00:00

Wydarzenie on-line

Goście

O wydarzeniu

DREAM FLOW

MOC WIZJI I INTENCJI 2021

ZAPRASZAM NA 12 spotkań, które przygotują Cię do Otwarcia Przestrzeni Życia w Przepływie i zrealizowania swojej Wizji w roku 2021. Jesteśmy bezkresną świadomością, która pragnie wyrazić się w świecie. Wyśnić Sen na Ziemi. Zamanifestować Cuda.

Z jednej strony możemy poszerzyć się tak, aby po prostu przyjąć wszystko, co Życie przynosi, z drugiej strony tak, aby sprowadzić na Ziemię, to co Rodzi Się w Naszej Świadomości. Te spotkania dotyczą tej drugiej przestrzeni. 

W oparciu o napisany przez mnie KONCEPT ODDECHU   https://inteligencjaoddechu.pl/koncept-oddechu/

Można te ćwiczenia zrobić posiadając oddechowy planner lub nie - można je zrobić po prostu z własnym notatnikiem.

Można je robić bezpośrednio ze mną lub odsłuchiwać w wybranym czasie

Będąc w dostrojeniu do Siebie i przepływie:

1. Tworzę społeczność MIŁOŚNIKÓW ODDECHU, która się lubi, odkrywa i wspiera. Wracamy do niej z ochoty i potrzeby bycia razem. To jest coś, co uznaję za największy sukces. Zaufanie, miłość, wspólnotę, w której ewoluujemy. Kocham, że mogę dzielić się Ścieżką Oddechu.

2. W wieku lat 40 zrealizowałem swoje marzenie i zaśpiewałem godzinny koncert dla 80 osobowej publiczności bez wcześniejszych doświadczeń wokalnych. Powtórzyłem ten wyczyn przy przypadkowej publiczności w restauracji, gdzie po każdej piosence dostawałem brawa.Jest to niezapomniane wydarzenie dzielenia się z ludźmi wnętrzem, które mało co mnie w tym życiu nie ominęło. Nieśmiało jeszcze, ale z radością komponuję własne utwory.

3.Stworzyłem dobrze prosperujący biznes z tego, co ma dla mnie największy sens i przynosi dobro ludziom. 

Umiem odpoczywać i robić przerwy - każdego roku się w tym rozćwiczam :) Porzuciłem przepracowanie na rzecz zrównoważonego zaangażowania, które daje radość,  choć czasem daje trudność. To normalne.

4. Napisałem i wydałem samodzielnie książkę, którą własną dystrybucją sprzedałem w ilości 3000 egzemplarzy.

4. Wystąpiłem w TVN, PYTANIU NA ŚNIADANIE, udzieliłem wywiadu o oddychaniu w Vouge, Twoim Stylu, Wysokich Obcasach, Radiowej 4, Chilli Zet. Stałem się bohaterem ksiażki Anety Pondo MOCNE ROZMOWY. Współpracuję z czasopismem Charaktery.

5. Prowadzę trening dla Praktyków Oddechu na który przyjeżdżają uczestnicy z USA, AUSTRALII, FRANCJI I HOLANDII. 

6. Zadbałłem o Siebie fizycznie i schudłem trwale 8 kilogramów:

Przestałem jeść cukier, mięso, gluten, nabiał i mi ich nie brakuje.

W każdym tygodniu ćwiczę - jogę, chodzę na siłownię i masaż.

Nie czyni mnie to jakoś lepszym człowiekiem od innych ludzi i nie tak o tym myślę. Wiem, że umiem poddać się realizacji tego, co do mnie przychodzi i co potem sobie zaplanuję i co może ważniejsze, umiem być z tego zadowolonym. Łatwiej mi rozpalać ogień do działania na rzecz mojego życia, kiedy codziennie dostrajam się do Siebie i Ducha. Wsłuchuję w Ciszę, z której w moim umyśle pojawiają się zapowiedzi i obrazy przyszłych kroków. 

Do tego zapraszam.

JAK?

Od 1 stycznia będę zamieszczał ćwiczenie, które pomoże Ci wyłonić Wizję swojego życia na najbliższy rok. Przez 12 dni poznasz sprawdzone sposoby na dookreślenie Twojego życiowego kierunku w najbliższym roku, a także wyłonisz swoje cele na pierwszy miesiąc.

Codziennie będzie można zadawać pytania, na które będę odpowiadał - pytania związane z programem i życiem.

W ZAMKNIĘTEJ GRUPIE NA MOJEJ STRONIE INTERNETOWEJ WWW.INSTYTUTODDECHU.COM

CENA: 390 pln - 390 - 590 - 790 pln (39 -79 pln za jedno spotkanie :) Do wyboru (program jest taki sam dla wszystkich po prostu uwzględniam różne możliwości finansowe!).

10% dochodu przekazuję na Dom Małego Dziecka im.Jana Brzechwy w KRAKOWIE  

 NAGRANIA BĘDĄ DOSTĘPNE DO MAJA 2022 :)

PROGRAM. KAŻDY LIVE BĘDZIE O 20.00 

DZIEŃ 1 (formuła otwarta 1 stycznia w grupie INTELIGENCJA ODDECHU)

Linia Życia - podsumowanie mijającego roku i medytacja otwierająca na NOWĄ ENERGIĘ.

DZIEŃ 2 ((formuła otwarta 2 stycznia w grupie INTELIGENCJA ODDECHU)

Medytacja otwierająca na NOWĄ ENERGIĘ.

  4 stycznia

MARZENIA - bezkres świadomości i jej przekazy

 5 stycznia

TWOJE ZASOBY ŻYCIOWEJ ENERGII

 6 stycznia

PRZEPŁYWY ŻYCIA I PRZYJEMNOŚĆ

 7 stycznia

WIZJA ŻYCIA ZA 10 LAT - ruch do przodu

 9 stycznia 9.30-17.00

JAK ZACZĄĆ? - Koło Równowagi Życiowej 9.30

PUNKT SIŁY NAPĘDOWEJ - 11.30

13.00-14.30 Przerwa

MOCNE CELE - ustawienie celu w sposób neurologicznie korzystny 14.30

DROGA DO CELU - Konstelacja przyszłości 16.00

10 stycznia

POKONYWANIE PRZESZKÓD - jak sobie radzić na codzień

CODZIENNA PRAKTYKA

11 stycznia

SESJA UCIELEŚNIENIE WIZJI!

Po kliknięciu zapisz się.   Dostaniesz maila z linkiem do bramki płatniczej i dostaniesz dalsze instrukcje. Twój dostęp do filmów i grup zostanie odblokowany po dokonaniu wpłaty.  

Instrukcja dostępu: Dla osób, które już wykupiły dostęp do MOCNY ROK.NOWY POCZĄTEK. Zaloguj się na stronie www.InstytutOddechu.com 2. Wejdź na:   https://www.instytutoddechu.com/dreamflow2021 (możesz kliknąć poniżej w pomarańczową ramkę DREAMFLOW2021, albo po zalogowaniu rozwinąć swoje menu i kliknąć dreamflow, a potem kliknąć flim on-line)  Jeśli nie jesteś zalogowany albo zalogowana, to zobaczysz ekran z prośbą o rejestrację lub zalogowanie. Kliknij Zaloguj się i gotowe.   Jeśli nie masz jeszcze wykupionego dostępu do wydarzenia, to możesz to zrobić klikając na pomarańczową ramkę - wpłata.

Jeżeli nie uzyskasz dostępu natychmiast - zachowaj spokój :) Na pewno zdążymy z aktywacją Twojego dostępu przed samym wydarzeniem :) Dostęp do wydarzenia jest możliwy tylko po zalogowaniu na konto na stronie instytutoddechu.com. Jeśli pomimo posiadania konta i dokonania wpłaty nie masz dostępu do zawartości na stronie to pisz na slawomir.gatkowski@gmail.com podając imię i nazwisko oraz adres email, którym logujesz się na swoje konto na instytutoddechu.com, w szczególnie pilnych wypadkach możesz dzwonić na +48780160630

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page