top of page

ODDECH DLA MĘŻCZYZN

Dla Mężczyzn. Z potrzeby wspólnoty. Z tęsknoty za zdrowym byciem razem. We wszystkim co dla Nas ważne. Z Serca. 4 dni dobrego wspólnego czasu w oddechu, pracy z ciałem i energią i wzorcami męskości.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
ODDECH DLA MĘŻCZYZN
ODDECH DLA MĘŻCZYZN

Czas i lokalizacja

14 paź 2021, 14:30 – 17 paź 2021, 13:30

Tu i Teraz Rozwój Osobisty Rozwój Duchow, Nowe Kawkowo 52a, 11-042, Polska

Goście

O wydarzeniu

ODDECH I DUSZA MĘŻCZYZNY

Oddech dla Mężczyzn

Z potrzeby wspólnoty. Z tęsknoty za zdrowym byciem razem. We wszystkim co dla Nas ważne. Z Serca.

Bycie mężczyzną jest podróżą. Jest ekstra, jest okropnie. Jest jak jest.

Nie powiemy, że wiemy, jak być prawdziwym mężczyzną, bo nie umiemy tego lepiej od nikogo. I nie jesteśmy pewni co to w ogóle znaczy. Ale wiemy, że można być mężczyzną prawdziwym. I można znajdywać te swoją Prawdę i Energię po swojemu. Nie ma jednej dobrej drogi. Każdy z Nas jest inny. 

Również i My: Michał, Konrad  jesteśmy różnymi mężczyznami, których połączyła potrzeba dzielenia się oddechem i sercem z innymi. Mamy różne wzrosty, różne doświadczenia w byciu mężczyzna. Każdy z Nas został zraniony i poradził sobie z tym, każdy z Nas trochę nawalił w czymś i sobie wybaczył, każdy z Nas idzie swoją drogą i część tej drogi jest wspólna. Zapraszamy do Nas.

Dlaczego dzielimy się oddechem? Bo oddech to fundament życia. Im jest swobodniejszy, tym łatwiej płynie w nas energia. Więcej w nas emocji, pasji i chęci działania. Więcej odczuwamy, bardziej się angażujemy, pełniej żyjemy. Mamy lepszy i swobodniejszy kontakt z samym sobą i z innymi ludźmi. Chce nam się czerpać z życia pełnymi garściami.

Jako mężczyźni często szukamy dostępu do tej życiowej energii. To dzięki niej możemy budować i tworzyć, dzięki niej możemy sięgać i zdobywać, dzięki niej możemy wyznaczać i chronić swoje terytorium. Dzięki tej mocy możemy penetrować świat, odkrywać swoją pasję i realizować swoją życiową misję. I z tego miejsca, ze swojego pełnego energii rdzenia, możemy prawdziwie i szczerze otwierać się na innych ludzi, dzieląc się z nimi swoimi najlepszymi darami.

Poszukiwanie tej męskiej energii to droga. Dla każdego z nas inna. A jednocześnie w jakiś sposób wspólna.

Często kroczymy nią w osamotnieniu. Zmagamy się ze swoimi poszukiwaniami, rozterkami i wątpliwościami w samotności. Pełni obaw przed byciem zobaczonym, zdemaskowanym i odrzuconym przez innych mężczyzn -przeżywających dokładnie te same obawy co my. Chowamy swoje uczucia, swoje cierpienie, swoje zranienia - trwając w starym przekonaniu, że trzeba być silnym albo zginąć. Dlatego też znacznie częściej niż kobiety popełniamy samobójstwa. Umieramy na zawały serca. Chorujemy na nadciśnienie.

Potrzebujemy to przekroczyć. Poczuć się bezpiecznie w swoim gronie. Odpuścić wewnętrzną presję, żeby dobrze wypaść. Rozluźnić zbroję, otworzyć się i zaufać. Odzyskać siebie, swoje ciała, swoje poczucie męskości, braterstwa i przyjaźni. Wysłuchać swoich historii.

Potrzebujemy na nowo odkryć zdolność do odczuwania emocji. Do bycia dzikimi i wkurwionym, do bycia zranionym. Do bycia przestraszonym, do bycia wielkim. Do bycia razem, do bliskości i do przytulenia. Do troski, do tęsknoty i do kochania.

====

Zapraszamy na drugi z cyklu warsztatów dla Mężczyzn. ODDECH I DUSZA MĘŻCZYZNY.

W PROGRAMIE:

1. Męskie Sprawy - dzielenie się tym co ważne i aktualne

2. Ciało i Energia Mężczyzny - praca z ruchem, odreagowaniem, qi-gong dla witalności i potencji, łagodna terapia pulsacyjna

3. Męskie Dobro - nasze wzorce dobrej męskości

4. Relacja z Męskością - sesje oddechu mandala życia

5. Oddech - praktyki codzienne i sesje oddechu

6. Wspólnota - bycie razem, siedzenie przy ogniu, spacery po lesie

7. Duch i Wizja - to co nas prowadzi

Zapraszamy Mężczyzn każdego statutsu finansowego, zawodu, wzrostu, stylu życia, koloru i orientacji seksualnej. Po Siebie. Po Oddech. Po Energię. Po Wspólnotę.

Wspólny Czas

Cena: 590 pln do 25 września

Cena: 790 pln od 26 września

Michał Godlewski - zwołujący Męski Krąg po raz 5 i po raz drugi w Duchu Świętych Męskich spotkań - tak ja nauczyłem się tego od dr.Davida Thomsona. Założyłem Instytut Oddechu i jestem autorem książki Inteligencja Oddechu.

Co jeszcze?

Mężczyzna. Twórca społeczności oddechowej. Tancerz.

Wykładowca uniwersytecki w Wyższej Szkole Europejskiej na kierunku „Psychologia rozwoju osobistego i zawodowego”, jak również na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na kierunku „Slow Managment”.

Przez wiele lat pracowałem również jako Trener Biznesu prowadząc z suckesem  szkolenia w oparciu o diagnozę organizacji. Wdrażałem również niestandradowe rozwiązania z tego zakresu. W związku, który uważam za ważną sferę życia.

Kocham tańczyć z ludźmi, grać na fortepianie, śpiewać. Bywać w naturze. I działać.

Konrad Kuśnierzewski - Mężczyzna. Ojciec dwóch dorastających synów. Inżynier, humanista i artysta. Przez kilkanaście lat pracowałem w międzynarodowych korporacjach jako specjalista, konsultant i szkoleniowiec.

Jednak od zawsze moją największą pasją były i są motywy ludzkich zachowań, zagadnienia ludzkiego wnętrza, ludzkiej psychiki. Dlaczego jesteśmy tacy, jacy jesteśmy? Co nami kieruje, co nas motywuje, co nas napędza? Co sprawia, że potrafimy żyć pełnią życia, prawdziwie się nim cieszyć i czerpać z niego garściami? Jak budować karmiące, pełne zaufania i miłości relacje z innymi ludźmi?

Jestem trenerem rozwoju osobistego, ukończyłem Holistyczną Szkołę Trenerów. Jestem również dyplomowanym trenerem i praktykiem Oddechu Transmodalnego, ukończyłem Profesjonalny Trening Oddechowy w Instytucie Oddechu. Prowadzę warsztaty oddechowo-rozwojowe. Współtworzę przestrzenie spotkań i rozwoju dla mężczyzn.

Wpłata zaliczki rezerwuje miejsce. Po kliknięciu Zapisz się miejsce dostaniesz link do wpłat. Zaznacz skąd masz informacje o warsztacie! MAM 30 MIEJSC.

UWAGA! Osobną zaliczką rezerwujesz miesjce w ośrodku w Nowym Kawkowie - zgłoś się tam. 

Cena noclegu i wyżywienia w ośrodku:

Oferujemy wyżywienie wegetariańskie z opcją wegańską w cenie 88 zł (3 ciepłe posiłki + kawa, herbata, owoce stale dostępne).

 Ceny noclegów kształtują się, w zależności od standardu pokoju, od 124 zł (pokój 2-osobowy z własną łazienką) do 33 zł (miejsce na strychu, materac, pościel, ręcznik). 

Dysponujemy pokojami z własnymi łazienkami lub łazienkami na korytarzach. Pokoje są 2, 3 i 4-osobowe, w trzech budynkach: w Domu Głównym, Domu Łąkowym i w Mandali (na sąsiedniej polanie).

 Rezerwacja noclegów w ośrodku:       

  • Każdy uczestnik, który zgłosi się musi jak najszybciej zgłosić się do ośrodka mailowo, z podaniem numeru telefonu, aby zarezerwować nocleg.        

 • Ponieważ w tym samym czasie będą odbywały się inne warsztaty, pokoje rezerwujemy według zasady: kto pierwszy ten ma większy wybór jeśli chodzi o warunki.        

 • Po rezerwacji mailowej uczestnika w ośrodku konieczna będzie indywidualna wpłata zaliczki za pobyt w wysokości około 200 zł od osoby na konto ośrodka z opisem "zaliczka za pobyt .....". 

Zaliczka za pobyt jest zwrotna jedynie w ciągu dwóch tygodni od momentu wpłaty na konto ośrodka, nie później jednak niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem zajęć.

 Kontakt e-mail pod adresem: kawkowo@tuiteraz.eu

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego:

  • Biuro ośrodka: +48 662 759 576
  • Jacek Towalski: +48 602 219 382
  • Maja Wołosiewicz-Towalska: +48 606 994 366

 KONTO BANKOWE OŚRODKA TU I TERAZ 

Numer konta: 92 1020 3541 0000 5502 0206 3410

BANK PKO BP Kod BIC (SWIFT): BPKOPLPW

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page