top of page

ODDECH TRANSMODALNY. TRANSFORMACJA

ODDECH TRANSMODALNY. TRANSFORMACJA. OLECKO, RADOM, WROCŁAW, POZNAŃ, MIELEC, CZĘSTOCHOWA. To 8 tygodniowy transformujący program, w którym jest 7 sesji oddechu raz w tygodniu 2,5 - 3 h na żywo w grupie oddechowej. Raz w tygodniu wieczorna sesja oddechu - on-line w zamkniętej grupie.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
ODDECH TRANSMODALNY. TRANSFORMACJA
ODDECH TRANSMODALNY. TRANSFORMACJA

Czas i lokalizacja

10 paź 2023, 19:00 – 05 gru 2023, 19:00

Lokalizacja Do ustalenia

Goście

O wydarzeniu

ODDECH TRANSMODALNY. TRANSFORMACJA.

 OLECKO, RADOM, WROCŁAW, POZNAŃ, MIELEC, CZĘSTOCHOWA.

To 8 tygodniowy transformujący program, w którym jest 7 sesji oddechu raz w tygodniu 2,5 - 3 h na żywo w grupie oddechowej. Raz w tygodniu wieczorna sesja oddechu - on-line w zamkniętej grupie.

Na podstawie 20 letnich doświadczeń pracy oddechowej w podejściu transmodalnym przygotowaliśmy mocny program, który transformuje różne aspekty tej samej sytuacji.

Spotykamy się po to, aby w dookreślonym obszarze zyskać więcej swobody i wolności wyboru, a także łatwości, naturalności i mocy, które odmienią bieg sytuacji życiowych, w których występuje dany niekorzystny dla nas sposób reagowania. Będziemy uzdrawiali przyczyny tych reakcji i rozwijali zasoby, żeby sobie lepiej radzić.

Owa REAKCJA czy AKTYWACJA - składa się myśli, odczuć fizycznych i emocjonalnych i ma swoje źródło wewnątrz. Jest Naszą wewnętrzną odpowiedzią na bodziec - okoliczności, osobę i jej zachowanie tzw sytuację życiową.

Podczas kursu rozpoznamy swoje aktualne najwyraźniejsze AKTYWACJE i potraktujemy je jako przyjaciół na ścieżce rozwoju. To one wskazują na to, gdzie możemy dokonać Naszej przemiany.

Głównym celem tego kursu jest wyzwolenie się spod wpływu jednego problematycznego sposobu własnego reagowania, jak np:  - Zamykanie się w sobie  - Stawianie oczekiwań - Brak pewności siebie w określonej sytuacji - Złoszczenie się na coś konktretnego - Lęk przez rozpoczęciem czegoś lub otwartością na coś - Usztwynianie się w relacji - Godzenie się na niewygodę  - Lęk przed wyrażeniem siebie - Trudność w komunikacji lub relacji

PROGRAM  1. Sesja rozpuszczenia symptomów fizycznych - przepisanie narracji w ciele 2. Sesja rdzeniowego rezultatu - rozpoznanie znaczenia rozwojowego aktywacji 3. Sesje uzdrowienia wzorca pokoleniowego 4. Sesja rozpuszczenia przyczyny i przyjęcia Dziecka Wewnętrznego.  5. Odzyskiwanie zasobów na Linii Czasu 6. Uzdrowienie projekcji i połączeń energetycznych z innymi. 7. Sesja Oddechu

Dzięki zastosowaniu Praktyk i Sesji Oddechu przechodzisz od osoby, którą targają pojawiające się reakcje na sytuacje - do Człowieka, który optymalnie odpowiada na to, co mu przynosi życie. Człowiek ten zachowuje poczucie spójności, wolności i energii, a także ma mocne oddechowe oparcie w tworzeniu i realizacji swojej życiowej wizji. Ten Człowiek chce, potrafi i ma odwagę kierować się w działaniu miłością do siebie, innych i tego, co robi. I choć nie zawsze to się udaje, to Oddech jest praktycznym sposobem generowania, ochrony i odnawiania zasobów tego Człowieka.

Jednocześnie dostaniemy narzędzia do poradzenia sobie z każdą AKTYWACJĄ w przyszłości.

Na poziomie systemu nerwowego możemy myśleć o tym, jako o rozwinięciu regulacji psychobiologicznej w danej sytuacji.

Z perspektywy duchowej można o tym pomyśleć jako reorganizacji ego, czy też wyjściu poza jego schematyczny sposób reagowania, tak aby odpowiadać na te sytuacje z poziomu obecności, prawdy i miłości. Tak czy inaczej chodzi o wolność.

Wymiar globalny ewolucji. Za każdym razem, kiedy wybierasz działanie z poziomu obecności i miłości zmieniasz świat i wzmacniasz w nim pole takiego reagowania. Tak właśnie zaczyna się przemiana na całym świecie. Od każdego Twojego wyboru myśli i sposobu reagowania. Zmiana świata to zadanie wewnętrzne. Przyłącz się do tej (r)ewolucji.

CENA: 990 pln Do 1.10 niższa cena: 890 pln Dla osób, które brały udział w poprzednich programach ceny ustalane w prowadzącymi w każdym mieście.

Olecko. Pracownia oddechu - Jestem Marek Budziński Kiedy? Piątki od 13.10. godzina 18:00 Gdzie? Studio Jogi Odpuszczalnia, Olecko, Sokola 4 Zapisy i pytania: tel. 506 692 044; kontakt@pracownia-jestem.pl

MIELEC Pełnia Oddechu - Ela Rokoszak Kiedy? Wtorki od 10.10.23 godz. 18.00 Gdzie? Centrum Integracji Organizacji Pozarządowych. Ul. Marii Skłodowskiej Curii 4 w Mielcu Zapisy i pytania : 697758627 pelniaoddechu@gmail.com

CZĘSTOCHOWA Przy Sobie. Anna Klim Praktyka Oddechu Kiedy? we wtorki od 18.30 do 21.00 Gdzie? Pracownia: Spółdzielnia Artystyczna ul. Partyzantów 1 Zapisy i pytania: 502-073-668 przysobie.praktykaoddechu@gmail.com

Radom Sesje oddechu Klaudia Purc Kiedy? Wtorki od 10.10.2023 godz. 18.30-21.00 Gdzie? Miejsce Mocy, ul. Słowackiego 102, Radom Zapisy i pytania: 784 92 97 92 klaudia.purc@gmail.com

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page