top of page

ODDECH TRANSMODALNY. TRANSFORMACJA. ON-LINE

ODDECH TRANSMODALNY. TRANSFORMACJA ON-LINE To 7 tygodniowy transformujący program prowadzony przez MICHAŁA GODLEWSKIEGO, w którym jest 7 sesji oddechu 60-90 min raz w tygodniu prowadzonych on-line na żywo raz w tygodniu + Raz w tygodniu wieczorna sesja oddechu - on-line prowadzona przez Praktyka

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
ODDECH TRANSMODALNY. TRANSFORMACJA. ON-LINE
ODDECH TRANSMODALNY. TRANSFORMACJA. ON-LINE

Czas i lokalizacja

06 maj 2024, 20:00

Lokalizacja Do ustalenia

Goście

O wydarzeniu

ODDECH TRANSMODALNY. TRANSFORMACJA. ON-LINE

Na podstawie 20 letnich doświadczeń pracy oddechowej w podejściu transmodalnym przygotowaliśmy mocny program, który transformuje różne aspekty tej samej sytuacji.

Spotykamy się po to, aby w dookreślonym obszarze zyskać więcej swobody i wolności wyboru, a także łatwości, naturalności i mocy, które odmienią bieg sytuacji życiowych, w których występuje dany niekorzystny dla nas sposób reagowania. Będziemy uzdrawiali przyczyny tych reakcji i rozwijali zasoby, żeby sobie lepiej radzić.

Owa REAKCJA czy AKTYWACJA - składa się myśli, odczuć fizycznych i emocjonalnych i ma swoje źródło wewnątrz. Jest Naszą wewnętrzną odpowiedzią na bodziec - okoliczności, osobę i jej zachowanie tzw sytuację życiową.

Podczas kursu rozpoznamy swoje aktualne najwyraźniejsze AKTYWACJE i potraktujemy je jako przyjaciół na ścieżce rozwoju. To one wskazują na to, gdzie możemy dokonać Naszej przemiany.

Głównym celem tego kursu jest wyzwolenie się spod wpływu jednego problematycznego sposobu własnego reagowania, jak np:  - Zamykanie się w sobie  - Stawianie oczekiwań - Brak pewności siebie w określonej sytuacji - Złoszczenie się na coś konktretnego - Lęk przez rozpoczęciem czegoś lub otwartością na coś - Usztwynianie się w relacji - Godzenie się na niewygodę  - Lęk przed wyrażeniem siebie - Trudność w komunikacji lub relacji

PROGRAM

1. Sesja rozpuszczenia symptomów fizycznych - przepisanie narracji w ciele 

2. Sesja rdzeniowego rezultatu - rozpoznanie znaczenia rozwojowego aktywacji 

3. Sesje uzdrowienia wzorca pokoleniowego 

4. Sesja rozpuszczenia przyczyny i przyjęcia Dziecka Wewnętrznego.  

5. Odzyskiwanie zasobów na Linii Czasu 

6. Uzdrowienie projekcji i połączeń energetycznych z innymi. 

7. Sesja Oddechu

DATY

9.10 poniedziałek 20.00 wykład wprowadzający - sesja otwarta w grupie Inteligencja Oddechu na Facebooku.

Wtorek 20.00 - 21.30

10.10 

17.10

24.10

31.10

7.11

14.11

21.11

Dzięki zastosowaniu Praktyk i Sesji Oddechu przechodzisz od osoby, którą targają pojawiające się reakcje na sytuacje - do Człowieka, który optymalnie odpowiada na to, co mu przynosi życie. Człowiek ten zachowuje poczucie spójności, wolności i energii, a także ma mocne oddechowe oparcie w tworzeniu i realizacji swojej życiowej wizji. Ten Człowiek chce, potrafi i ma odwagę kierować się w działaniu miłością do siebie, innych i tego, co robi. I choć nie zawsze to się udaje, to Oddech jest praktycznym sposobem generowania, ochrony i odnawiania zasobów tego Człowieka.

Jednocześnie dostaniemy narzędzia do poradzenia sobie z każdą AKTYWACJĄ w przyszłości.

Na poziomie systemu nerwowego możemy myśleć o tym, jako o rozwinięciu regulacji psychobiologicznej w danej sytuacji.

Z perspektywy duchowej można o tym pomyśleć jako reorganizacji ego, czy też wyjściu poza jego schematyczny sposób reagowania, tak aby odpowiadać na te sytuacje z poziomu obecności, prawdy i miłości. Tak czy inaczej chodzi o wolność.

Wymiar globalny ewolucji. Za każdym razem, kiedy wybierasz działanie z poziomu obecności i miłości zmieniasz świat i wzmacniasz w nim pole takiego reagowania. Tak właśnie zaczyna się przemiana na całym świecie. Od każdego Twojego wyboru myśli i sposobu reagowania. Zmiana świata to zadanie wewnętrzne. Przyłącz się do tej (r)ewolucji.

CENA:  cena: 390 pln

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page