top of page

ODDECH W NATURZE. NOWY POCZĄTEK.

Warsztat prowadzony przez Michał Godlewskiego pozwala na poznanie wielu możliwości zastosowania oddechu od codziennych aktywności do poradzenia sobie z problemami czy rozwoju duchowego. To rzeczowe,przyjazne a jednocześnie duchowe wprowadzenie do metody Instytutu w pięknym miejscu.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
ODDECH W NATURZE. NOWY POCZĄTEK.
ODDECH W NATURZE. NOWY POCZĄTEK.

Czas i lokalizacja

03 lip 2020, 13:30 – 05 lip 2020, 14:30

Gongolina-Rozwój i Wypoczynek, Graniczna 1 Naprzeciwko adresu:Seroki-wieś, Kaski 1a, 96-314, Polska

Goście

O wydarzeniu

Zapraszam po Oddech w Naturze. Podczas tych trzech dnia będziemy poznawać dodatkowe Praktyki Oddechu, które umocnią Nas w sesjach BreathFlow - połączenia z Duszą. Poznasz metodę Holistycznego Pulsowania - łagodnego masażu robionego w ubraniu, który nazywany jest cudem łagodności: Gentle Miracle.  Będziemy ruszać się na zewnątrz, spacerować po pięknym terenie i jeść wegańsko. Będziemy dobrej grupie. Zdajemy sobie sprawę z Siły Plemienia Oddechu. Niektóre z procesów są możliwe tylko w grupie - to właśnie kilka z nich poznasz w Gongolinie.

  •  To nasz warsztat wprowadzający do świata oddechu, który zawiera Sesje Oddechu Transmodalnego - 2,5 godzinny proces oddechowej podróży, której celem jest praca z wybranym przez siebie tematem życiowym. W ramach tego obszaru życiowego pracujemy z otwarciem przepływu oddechu, znalezieniem przyczyn problemów, a także zasobów, które pomogą nam docelowo radzić sobie lepiej w tym obszarze. 
  • Pierwsza część warsztatu to Trening Inteligencji Oddechu - wierzymy, że umiejętności wypracowane podczas tego treningu wpływają na skuteczność sesji oddechu, a także pozwalają znaleźć stabilność funkcjonowania podczas i po procesie sesji oddechu.   

PRACA NA PROCESIE INDYWIDUALNYM I GRUPOWYM

 O ile warsztat Inteligencji Oddechu jest mocnym wydarzeniem edukacyjnym, o tyle ma charakter szwedzkiego stołu. Rozkładamy przed Tobą najlepsze co mamy do wyboru. Jest on oczywiście dobrze przemyślany i jego prowadzenie jest sekwencyjne - każda kolejna aktywność bazuje na poprzedniej i ją rozwija. Na warsztacie Ścieżki Oddechu jest tak samo, z tym, że każde ćwiczenie służy przygotowaniu Cię do Sesji Oddechu - pracujemy więc w dwóch przestrzeniach - Oddech codzienny i przygotowanie do Sesji Oddechu - trasformującego procesu o charakterze terapii oddechowej.

W ciągu tych dni w Świecie Oddechu będziesz rozwijać swoją zdolność do wykorzystania oddechu dla pełniejszego przepływu energii życiowej: - nauczysz się używać oddechu jako barometru samopoczucia i codziennego kompasu - większego zestrojenia działań z własnymi potrzebami  - nauczysz się stabilizować i uspokajać z oddechem poprzez regulację działania systemu nerwowego i acetylocholiny - poznasz sposoby na odstresowanie i budowanie odporności psychicznej - wzmocnisz i oczyścisz energię życiową dzięki praktyce oddechu - poznasz podstawy technik uważności, które prowadzą do osadzenia w teraźniejszości - odkryjesz jak oddech pomaga w stawianiu granic, podejmowaniu decyzji i utrzymywaniu się w realizacji swojej wizji na codzień  - poznasz sposoby wzmacniania zdrowia oddechem - pogłębisz inteligencję emocjonalną dzięki oddechowi (głównie aspekty rozpoznawania, nazywania i wyrażania uczuć) - doświadczysz mocniejszej integracji własnego rdzenia i połączenia z duszą 

Sesje Oddechu: - praca z wybranym tematem do sesji przynosi zmianę w przeżywaniu określonego obszaru życia, w odpowiedzi na głęboką zmianę w myślach, emocjach, przekonaniach i napięciach ciała i poszerzenie świadomości zmienia się również to, co spotyka Cię w życiu. 

Sednem pracy z oddechem jest neutralizowanie ograniczeń i niepotrzebnego cierpienia, poszerzanie współczucia i osiąganie swojego pełnego, ludzkiego potencjału i radości z życia. 

"Każdy świadomy oddech służy Twemu wyzwoleniu. Każdy nieuświadomiony zatrzymuje Cię w więzieniu.” Paramahansa Yogananda 

CENA:

3 dni 490 pln

NOCLEG I WYŻYWIENIE (5 posiłków wegańskie)

265 - 350 pln

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page