top of page

ŚCIEŻKA ODDECHU.POCZĄTEK

Zapraszamy na wyjątkowy wyjazd oddechowy, który zapewnia pełne poznanie praktyki oddechu, a także rozwiązanie indywidualnych problemów z nią związanych. Te cztery dni spędzone w pięknej okolicy, z dobrym jedzeniem, pod opieką teamu Instytutu Oddechu będą stanowić nowy, dobry początek dla Ciebie.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
ŚCIEŻKA ODDECHU.POCZĄTEK
ŚCIEŻKA ODDECHU.POCZĄTEK

Czas i lokalizacja

26 kwi 2020, 17:00 – 29 kwi 2020, 13:30

Kików, Kików 91, Województwo Świętokrzyskie, 28-131 Kików, Polska

O wydarzeniu

Zapraszam na wyjątkowy trening oddechowy, który zapewnia pełne poznanie praktyki oddechu, a także rozwiązanie indywidualnych problemów z nią związanych. Te cztery dni spędzone w pięknej okolicy, z dobrym jedzeniem, pod opieką teamu Instytutu Oddechu będą stanowić rzeczowe, praktyczne i jednocześnie duchowe doświadczenie. Są przeznaczone dla osób, które nigdy nie wykonywały praktyki oddechu, lub tych które chcę pogłębić swoje doświadczenie.

Po tych 4 dniach - można zostać na kolejne 4 :) na Zgromadzeniu Miłośników Oddechu i zafundować sobie tydzień z oddechem!

Pamiętasz sytuację, w której czułaś/czułeś się uskrzydlony i pełen życia? Ten swobodny przepływ i rozpierającą energię? Jak Twój oddech się zmienia się, kiedy o tym czytasz?

Zapraszamy po więcej.

Pewnie też pamiętasz taki moment, w którym stres sparaliżował Twoje ciało i umysł. Trudno było się ruszyć i zachować tak, jak chciałaś/chciałeś. Czytasz to zdanie i już to czujesz? Nieprzyjemne, prawda? A teraz weź głębszy oddech i zobacz, co się zmienia. Lepiej?

Nie musisz wierzyć nam na słowo. Przyjdź i doświadcz. Zapraszamy na warsztat wprowadzający w świat Inteligencji Oddechu, podczas którego zrozumiesz jak oddech wpływa na twoje życie, poziom odczuwania rozluźnienia, energii czy stresu. W czasie treningu przygotujemy cię do doświadczenia łagodnej sesji oddechu BreathFlow - praktyki oddechowej, uzdrawiającej różne aspekty życia na wielu poziomach. Jest to technika, którą po tym warsztacie będziesz mogła/mógł bezpiecznie wprowadzić do życia swojego i twoich najbliższych. PODCZAS WARSZTATU: -     Poznasz swój oddech i zrozumiesz, na czym polega jego inteligencja oraz w jaki sposób możesz z niej korzystać, aby twoje życie stało się pełniejsze. -     Zrozumiesz zależność pomiędzy tym jak płynie twój oddech a tym, jak przeżywasz swoje życie. -     Poczujesz relację pomiędzy oddechem a sposobem funkcjonowania twojego ciała i nauczysz się z nim kontaktować. -     Doświadczysz świadomego przeżywania emocji -     Zrozumiesz, w jaki sposób generujesz stres i nauczysz się, jak za pomocą własnego oddechu możesz go neutralizować tak, aby adekwatnie reagować na codzienne sytuacje życiowe. -     Na koniec doświadczysz sesji łagodnego oddechu BreathFlow i sposobu, w jaki otwierając przepływ oddechu otwierasz się na przepływ życia, możesz uzdrowić swoją duszę i wspierać jej integrację z ciałem. W PROGRAMIE: 1)  Ćwiczenia odczuwania i obserwacji oddechu – elementów niezbędnych do zrozumienia, na czym polega Inteligencja Oddechu i Inteligencja Oddechowa. Ta praktyka nauczy cię odczytywać język, jakim komunikuje się twój oddech. 2)   Pogłębianie i poszerzanie oddechu, jako element komunikacji z ciałem. Poczujesz pełniejszy przepływ oddechu, doświadczysz, jak twój oddech i twoje ciało komunikują się ze sobą i jak nawzajem na siebie wpływają.

3) Cisza, która brzmi - poranne praktyki zanurzenia w ciszę. 4)   Poznanie mocy pełnego oddechu. W tej części nauczysz się stabilizować jego przepływ oraz używać go do redukowania stresu i osiągania stanu relaksacji, a także kontroli fal mózgowych i nerwu błędnego. 5)   Rozwijanie poczucia akceptacji siebie i akceptowania tego, co przychodzi, niezbędne do zmiany postawy wobec ujawniających się doznań i uczuć. 6)   Sesja BreathFlow, która wykorzystuje doświadczenia wszystkich wcześniejszych praktyk oddechowych i pozwala na uwolnienie pełnego przepływu życia i przyjęcie tego, co ono nam przynosi.

INWESTYCJA​ 490 pln do 10 kwietnia 590 pln po 10 Kwietnia

Dla Miłośników Oddechu - absolwentów naszych sesji i warsztatów cena 450 pln

Jeśli zostajesz cały tydzień cena: 1290 pln Przy wpłacie do 10 kwietnia 990 pln

CENA noclegu z wyżywieniem: 450   w pokoju 2 osobowym 420  w pokoju 3 - 5 osobowym 390  poddasze

Cena za cały tydzień:

PROWADZĄCY: Team Instytut Oddechu: Praktycy Oddechu Transmodalnego. Warsztat jest otoczony opieką merytoryczną Michała Godlewskiego. Założyciela Instytutu Oddechu (będę z Wami na sali odpowiadał na pytania i podpisywał książkę, a także poprowadzę niektóre fragmenty warsztatu).

Przyjdź nas poznać.

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page