top of page

SESJA ODDECHU. MANDALA ŻYCIA - podróż Duszy.

Zapraszam na sesję oddechową w Mandali Życia w intencji przywołania, ukojenia, ukochania tych części Ciebie, które zostały gdzieś kiedyś z kimś. Prowadzi Marta Grabowska. Dom Oddechu.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
SESJA ODDECHU. MANDALA ŻYCIA - podróż Duszy.
SESJA ODDECHU. MANDALA ŻYCIA - podróż Duszy.

Czas i lokalizacja

11 cze 2022, 15:00 – 18:00

Warszawa, plac Defilad 1, 00-901 Warszawa, Polska

Goście

O wydarzeniu

Mandala Życia - Wszystkie moje relacje  

Zapraszam na sesję oddechową w Mandali Życia w intencji przywołania, ukojenia, ukochania tych części Ciebie, które zostały gdzieś kiedyś z kimś.  

Przywołamy drobinki Twojej Duszy, oddychając ku Pełni.  Dla Ciebie. Dla Mnie. Dla Nas.  

Nasze Dusze już się  na nią kiedyś umówiły,. Wszystkie dawne połączenia, relacje, związki, spotkania już czekają na to spotkanie. Wszystkie tęsknoty, niedokończone pożegnania, niezrealizowane umowy też.  

W czasie tej wyjątkowej sesji zanurzymy się w Oddechu, a gdy otworzysz oczy, to spojrzysz w te, które czekały na to spotkanie.  Czekają na Ciebie.   Zapraszam do spotkania. 

Sobota, 11 czerwca o godzinie 15:00 Obowiązują zapisy.  Koszt 150 zł. 

 Uczestnicy Piękna Oddechu - w ramach biletu i ekonomii daru.  

MIEJSCE:

Pałacu Kultury i Nauki na sali Mała Warszawska (Milonga Warszawska Studio). Wejście przy bramie wjazdowej od strony ul. Emilii Plater (patrząc na Pałac Kultury z ulicy to są bramy po lewej stronie od Sali Kongresowej). Trzeba dojść do lewej bramy i w niej będą drzwi, II piętro.

☝️   Dlaczego warto? Praca  w sesji oddechu przynosi zmianę w przeżywaniu określonego obszaru życia. W odpowiedzi na poszerzenie świadomości, głęboką zmianę w myślach, emocjach, przekonaniach i napięciach ciała zmienia się również to, co spotyka Cię w życiu. 

Sednem pracy z oddechem jest neutralizowanie ograniczeń i niepotrzebnego cierpienia, poszerzanie współczucia i osiąganie swojego pełnego, ludzkiego potencjału i radości z życia. 

👉  Jak się przygotować? Ubierz się wygodnie. Dobrze, jeśli nie spożywasz posiłku godzinę przed sesją.  

Sesję prowadzi MARTA GRABOWSKA. DOM ODDECHU

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page