top of page

SESJE GRUPOWE. ODDYCHAMY

ODZYSKAJ SIEBIE Z ODDECHEM! Sesje Oddechu Transmodalnego w grupie dla osób, które już brały udział w warsztatach. Kraków, Warszawa, Poznań, Katowice, Częstochowa,Wrocław. 3 h - 100 pln

SESJE GRUPOWE. ODDYCHAMY
SESJE GRUPOWE. ODDYCHAMY

Czas i lokalizacja

3 h 100 pln

Cała Polska

Goście

O wydarzeniu

👉   Dla kogo? Na sesję oddechową zapraszamy wszystkich, którzy wzięli udział w warsztatach wprowadzających lub indywidualnych sesjach z Praktykami Instytutu Oddechu. Możesz do nas dołączyć, kiedy potrzebujesz. 

☝️   Dlaczego warto? Praca z własnym tematem w sesji oddechu transmodalnego przynosi zmianę w przeżywaniu określonego obszaru życia. W odpowiedzi na poszerzenie świadomości, głęboką zmianę w myślach, emocjach, przekonaniach i napięciach ciała zmienia się również to, co spotyka Cię w życiu. 

Sednem pracy z oddechem jest neutralizowanie ograniczeń i niepotrzebnego cierpienia, poszerzanie współczucia i osiąganie swojego pełnego, ludzkiego potencjału i radości z życia. 

👉  Przykłady tematów, którymi możesz się zająć w sesji: • Ciągle wchodzę w trudne i raniące relacje • Nie mam siły/energii do działania • Nie panuję nad natłokiem myśli • Biorę na siebie za dużo obowiązków/odpowiedzialności za innych • Jestem agresywny/a w stosunku do dziecka • Nie umiem/boję się zaufać ludziom • Nie wiem, co mam robić w życiu (…) 

Jako praktycy oddechu pomagamy wyłonić intencję, a także wspomagamy przebieg sesji. Naszą rolą jest zapewnienie bezpiecznej przestrzeni do głębokiej, transformującej pracy i wspieranie procesu uczestnika.  

👉  Jak się przygotować? Ubierz się wygodnie i weź ze sobą butelkę wody. Dobrze, jeśli nie spożywasz posiłku godzinę przed sesją.  

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page