top of page

Warsztat Inteligencji Oddechu

Naucz się zarządzać oddechem i poczuj się lepiej.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Warsztat Inteligencji Oddechu
Warsztat Inteligencji Oddechu

Czas i lokalizacja

08 sie 2019, 19:00

Kraków, Kraków, Polska

O wydarzeniu

INTELIGENCJA ODDECHU (R)

flagowy warsztat wprowadzający do praktyki oddechu. Jest bezpiecznym, rzeczowym i mocnym wdrożeniem oddechu w codzienność dla lepszego zdrowia, samopoczucia, budowania odporności na stres, dbania o własne potrzeby, rozwiajania inteligencji emocjonalnej, zawiera szereg praktyk, które wzmocnią Cię na codzień radzeniu sobie życiem i cieszeniu się nim bardziej. Pozwalają na zbudowanie solidnych podstaw do głębokiej pracy z oddechem. Podczas warsztatu prezentujemy również oddech jako mechanizm uzdrawiający psychikę i ciało w autorskiej metodzie BREATHFLOW (R). Są to krótkie, łagodne sesje, które możesz praktykować w domu. Doświadczyliśmy, że te sesję bywają niezwykle mocnym procesem połączenia z tym, co jest dla Nas najważniejsze w danym momencie życia: przynoszą uzdrowienie, a czasem doświadczenie Duszy. Warsztat opiera się o system opisany w książce „INTELIGENCJA ODDECHU. 7 praktyk wytchnienia, natchnienia i mocy Duszy, w czasach zajętości, obojętności i wypalenia.” Niektóre procesy wykraczają poza praktyki opisane w książce - ponieważ wiemy, że potrzebne jest do nich profesjonalne wsparcie. 

METODA PRACY
Warsztat opiera się na Twoim doświadczaniu oddechu. Kiedy go prowadzimy zapewniamy niezbędną wiedzę teoretyczną w postaci mini-wykładów, demonstrujemy ćwiczenia, dzielimy się rezultatami w grupie, odpowiadamy na pytania, zastanawiamy się razem jak praktyka oddechu może pomóc w naszym życiu. Niektóre ćwiczenia wykonujemy w parach lub grupach - wiemy jak silnie działa wsparcie innych ludzi. Dzięki temu budujemy pozytywną społeczność. Często ludzie po warsztatach oddechowych wracają dla samej atmosfery i przyjaźni. 

WSPARCIE PO WARSZTACIE
Grupa Miłośników Oddechu. Książka. Konsultacje. Wyjazdy.


TECHNIKALIA
Długość trwania. Warsztat Inteligencji Oddechu może trwać 1,5 godziny do tygodnia. W zależności od długości trwania prezentujemy różne praktyki i głębia doświadczenia oddechu zmienia się.
Najczęściej prowadzimy warsztaty w trzech formach:
1 dzień 8 godzin 299
2 dni 16 godzin 399
8 spotkań po 2 godziny 499

Wielkość grupy. Te warsztaty prowadzimy w grupach otwartych i jesteśmy przygotowani do pracy z każdą wielkością grupy.

Prowadzimy również warsztaty w małych grupach, w których ilość uczestników nie przekracza 12 osób. Daje to każdemu dużą porcję indywidualnej uwagi i możliwość zadawania pytań, a także dodatkową opiekę w czasie trwania kursu.


Udostępnij to wydarzenie

bottom of page