top of page
DSC_0466.jpg

 

KLAUDIA O ODDECHU:
 

Szczególnie jeśli zaczynamy swoją przygodę z praca wewnętrzna możemy czuć się trochę zagubieni na spotkaniach rozwojowych. Nie wiemy na czym one polegają. Wstydzimy się, że będziemy musieli coś opowiedzieć, może nawet nie do końca wiemy co mamy powiedzieć o sobie. I to jest ok. Wszyscy przez to przychodziliśmy 🙂

Spotkania są dla Ciebie i to Ty decydujesz kiedy i ile chcesz powiedzieć. Nikt nie będzie Ciebie do niczego przymuszał, oceniał czy krytykował. Jesteśmy dla Ciebie. Żeby Ci było lepiej. Masz czas ❤️ Możesz w swoim tempie. 

Z własnego doświadczenia wiem, że powiedzenie na głos tego co mi siedzi w środku jest bardzo uwalniające. Dwa lata temu kiedy „przyznałam się” na warsztacie, (ale przede wszystkim przed sama sobą), że jestem zmęczona swoją pracą zawodowa, uwolnilam się od poczucia winy, że nie mam prawa być zmęczona tym co robię. A to doprowadziło mnie do większej motywacji i przeorganizowano swojej pracy po swojemu - żeby czuć się bardziej komfortowo. Od 1,5 roku pracuje 3/5 etatu, dzięki czemu mogłam z pewnością odpocząć i zregenerować swoje siły i miałam motywacje żeby zrealizować duże projekty w firmie. 🙏 i jestem za to wdzięczna 

Klaudia Purc
 

TRENER I PRAKTYK ODDECHU TRANSMODALNEGO

MOŻESZ.TERAZ

Ostatnie lata spędziłam zarządzając rozwojem sieci placówek medycznych w Radomiu. Moje nagłe problemy zdrowotne doprowadziły mnie na pierwsze warsztaty oddechowe, który pomogły mi poradzić sobie z lękami i atakami paniki. Jestem bardzo wdzięczna za to co otrzymałam i chętnie dzielę się tym czego nauczyłam się i sama doświadczyłam. Kocham pracę z ludźmi i kocham ludzi. Dlatego prowadzę indywidualne sesje oddechu oraz grupowe warsztaty rozwojowe. Pracuję również z dziećmi korzystając z metody Hidden mind - Ukryty umysł, opartej o korekcję matrycy energetycznej człowieka za pomocą specjalnego protokołu i dźwięków. Zależy mi na tym, aby jak najwięcej osób odzyskało swoje dobre samopoczucie oraz zdrowie, żeby móc w pełni cieszyć się życiem i realizować swoje cele i marzenia. 


Interesuję się zdrowiem i rozwojem osobistym. Chętnie włączam nowe metody do pracy z obszaru szamanizmu, pracy z energią, medytacji, ruchu i tańca. 


MOCE SPECJALNE:
Wnikliwość

Odważne dążenie do prawdy

Serce

 

NAJCZĘŚCIEJ:
Obszary pracy z którymi najczęściej pracuję to: samotność, brak partnera, brak miłości w relacji, poprawa relacji z bliskimi, lęki, ataki paniki, stres, niepewność, obniżone poczucie własnej wartości, brak energii do życia, obniżone samopoczucie, depresja, chęć zmiany pracy, wypalenie zawodowe, problemy finansowe, brak pomysłu na siebie, poczucie zagubienia w życiu, szukanie swojej ścieżki życiowej, wizja i realizacja celów. 

 

Ale również choroby - otyłość, bezsenność, niepłodność, migreny i bóle głowy, nawracające bóle kręgosłupa, problemy jelitowe, obniżona odporność organizmu itp.  W zależności od tematu i od indywidualnych potrzeb pracujemy w procesie od 3 do 12 spotkań, które odbywają się co dwa tygodnie lub raz w miesiącu. 


PROPONUJĘ
sesje indywidualne i grupowe
sesje on-line
warsztaty oddechu

Hidden Mind

Napisz do mnie, jeśli jesteś zainteresowany bezpłatną konsultacją telefoniczną podczas której wspólnie zastanowimy się czy to jest odpowiednia metoda pracy dla Ciebie i czy chcemy razem pracować.

Napisz do mnie w swojej sprawie.
Zgłoś się na warsztat lub sesję. 
bottom of page