top of page
marek budzinski.jpg

Marek o Oddechu:


"Głównym narzędziem mojej pracy jest świadomy oddech, oraz jego różne modalności. Zmienił on w moim życiu wszystko, począwszy od nastawienia do siebie po nastawienie do świata.

 

Dał mi uziemienie, stabilizację, spójność, spokój, ciszę i pewność. Więcej czuję, więcej i jaśniej widzę, więcej wiem - choć to kropla w morzu tego czego nie wiem.... :) Na pewno bardziej Jestem sobą w sobie i swojej prawdzie i to jest dla mnie najważniejsze."

Marek Budziński

PRAKTYK ODDECHU TRANSMODALNEGO

Jestem tu dlatego, ponieważ czuję, że wszystko jest połączone.


Czuję to od dziecka, polaczenie z Wielką naturą, połączenie z drugim człowiekiem, polaczenie z swoją duszą. Jedność wszystkich i wszystkiego razem, w nieskończonej zmianie… Jest i ja też tym Jestem. 
To mnie zachwyca. 


Mam wewnętrzny kompas, który pokazuje mi co wybierać, w którą stronę iść, a w którą lepiej nie. Wierzę, że każdy ma ten wewnętrzny mechanizm, i że każdy może go obudzić  i nauczyć się zarządzania nim. Każdego dnia sam się tego uczę i uczę tego innych. To jest właśnie cześć mojej służby w przygodzie życia, dla wspólnego dobra.
 

Inspiruje mnie technologia działania wszechświata, gwiazdy, niebo i Ziemia. Cieszy, i ciekawi mnie spotkanie z drugim człowiekiem w sklepie, na ulicy, w spotkaniu w pojedynkę i w kręgu. Uwielbiam tworzyć i projektować dla innych coś wyjątkowo indywidualnie pod daną osobę i jej charakter, tak spełniam się artystycznie jako tatuator i malarz.


Od momentu, gdy stanąłem w odpowiedzialności do siebie, wszechświat zaczął pokazywać, że jestem na dobrej drodze - w tym życiu dostałem parę darów, którymi chcę się dzielić z innym i to robię. 


Kroczę w spokoju, prawdzie, wdzięczności i zaufaniu :)
 

Mocą mojego kosmosu. Jestem.

MOCE SPECJALNE

Prawda. Tworzenie bezpiecznej przestrzeni i przystani w Sercu.

Świadomość świadomości.

Napisz do mnie w swojej sprawie.
Zgłoś się na warsztat lub sesję. 
bottom of page