top of page
52598702_2620022951359308_62827271876404

Wezwanie do Miłości.

Serce. Kiedy pęka, to się otwiera. Kiedy boli, to się poszerza. Kiedy milczy, to się wsłuchuje. Kiedy śpiewa, to kocha. Kiedy zamiera, to się znieczula.

Na przerwę.

Nie unikaj tego pękania i bolenia. Weź to wszystko i pozwól na dar. Nie znieczulaj się. Odżywaj.

Oddychaj. Przejdziesz.

Zapytasz: czy można bez pęknięcia, bez bolenia, bez przerwy.

Można. Darem łaski spoza Nas. Decyzją, wolą, otwartością. Realną, nie deklarowaną choć druga czasem rodzi pierwszą. Można.

Jak?
Pokochaj siebie. To sie wszystko zacznie.
Nie możemy przyjąć w drugim tego, czego nie mozemy przyjąć w sobie. Po prostu nie starcza nam pojemności. Dla tego pierwszym, codziennym obowiązkiem jest kochanie siebie. Totalnie. Przyjmij siebie w siebie. Z tego miejsca przyjmiesz i pokochasz ją, jego, świat i życie. To twarda i piękna ścieżka. Nieważne co Ty komuś i co ktoś Tobie. Kochaj jeszcze bardziej. To jest wezwanie. To jest wezwanie do miłości totalnej. Do Siebie i Do świata. Do tego drugiego. Nie tylko kiedy Ci wygodnie kochaj. To codzienne zobowiązanie. Nieustające i wiecznie odżywające, jak oddech życia. Kochaj siebie. No matter what. Whatever works. Kochaj siebie. Nie ważne co, jakkolwiek zadziała. Pokochaj siebie totalnie. To jest wezwanie do miłości. To jest wezwanie do rewolucji. To jest wezwanie do życia.

Fuck it and love yourself. Pieprz to i kochaj siebie. Albo keep calm and love yourself. I kochaj siebie.

Jesteś po potrzebny. Jestes potrzebna. To jest wezwanie. Staw się, nie stawiaj się.

A potem, a może przedtem.
Pozwól, aby Ktoś przyjął i pokochał Ciebie. Daj się przyjąć i pokochać. Do końca.albo do nieskończoności.

Michał Godlewski
 

ZAŁOŻYCIEL INSTYTUTU ODDECHU.


TWÓRCA METODY ODDECHU TRANSMODALNEGO, TRENINGU BREATHWORKER I KONCEPCJI INTELIGENCJI ODDECHU.


AUTOR KSIĄŻKI "INTELIGENCJA ODDECHU. 7 praktyk wytchnienia, natchnienie i mocy Duszy, w czasach zajętości, obojętności i wypalenia"
 

Mężczyzna. Twórca społeczności oddechowej. Tancerz.

Wykładowca uniwersytecki w Wyższej Szkole Europejskiej na kierunku „Psychologia rozwoju osobistego i zawodowego”, jak również na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na kierunku „Slow Managment”.

Od 19 lat pracuję z oddechem. Ukończyłem dwa 3 letnie treningi w tym zakresie prowadzone przez dr Joy Manne – autorkę 5 książek w dziedzinie pracy rozwojowo – terapeutycznej i redaktora magazynu „The Healing Breath”, a także Nemi Nath, ówczesnego prezesa International Breathwork Foundation – międzynarodowej organizacji zrzeszającej szkoły pracy z oddechem. Swoje zainteresowanie pracą z człowiekiem pogłębiłem podczas studiów Coachingowych w Erickson College, ukończyłem szkolenie trenerskie Transfoming Communication i NLP z dr Richardem Bolstadem, a także  roczny kurs ustawień systemowych prowadzonych przez Berta Hellingera organizowany przez Polski Instytut Psychoterapii Krótkoterminowej.

 

Przez wiele lat pracowałem również jako Trener Biznesu prowadząc z suckesem  szkolenia w oparciu o diagnozę organizacji. Wdrażałem również niestandradowe  rozwiązania oparte o rozwój osobisty pracowników czy oddech. 

 

Kocham tańczyć z ludźmi, grać na fortepianie, śpiewać. Bywać w naturze. I działać.

 

MOJE MOCE SPECJALNE:

Dążenie do Prawdy. Zaangażowanie.
Głębokie wyczucie drugiej osoby

Miłość


SZCZEGÓLNIE INTERESUJE MNIE

Rozwój społeczności oddechowej i profesjonalizacja zawodu Praktyka Oddechu. Mam w sercu Męskie Sprawy - braterstwo, głębokie więzi, docieranie do godności i pełni męskiej siły, serca, ciała i wnoszenie tej prawdy do świata. A także POJEDNANIE. KOBIET I MĘŻCZYZN.

Ścieżka Oddechu jest dla zbliżaniem się do Życia i integrowaniem prawd nim rządzących.

 

PROWADZĘ:
SESJE INDYWIDUALNE
SESJE DLA LIDERÓW I MENADŻERÓW
SESJE GRUPOWE
SUPERWIZJE DLA PRAKTYKÓW, COACHÓW
WARSZTATY ŚCIEŻKI ODDECHU
TYGODNIOWE TRENINGI

EVENTY PIĘKNO ODDECHU
TRENING BREATHWORKER


 

Najczęściej pracuję w Krakowie, Warszawie, Poznaniu.


 

bottom of page